reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Nie przejmuj się na zapas. Ile ja się historii naczytałam, że w 4 tygodniu nic widać nie było. Poszłaś jak dla mnie za wcześnie do ginekologa. Ja byłam w 6w0d i na USG był sam pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte i płakałam, że nie ma zarodka i serduszka. Poszłam w 6w4d i był zarodek z serduszkiem.
Wdech wydech, będzie dobrze!
Dzięki za wsparcie. Ja w pierwszej ciazy też poszłam w 6 tygodniu i 4 dni i dopiero był zarodek bez serduszka A teraz poleciałam szybko nie wiem czemu no i mam teraz stres
 
Hej dziewczyny, powiedzcie coś bo zwariuje... Ostatnia miesiączka 16-20grudzien owulka 31 grudzień. Planowa a miesiączka była na 14 stycznia dwie wspaniałe kreski. Dziś byłam na 1 badnaiu bety i wyszło 715,80 mlU/ml według apki ciąża +4t4d. Dziś umówiłam się do ginekologa i termin mam dopiero na 11 lutego czy to nie za późno?
Nie jest za późno :) Powiedziałabym, że nawet w sam raz, bo masz szansę, że będzie już serduszko i się nie będziesz martwi, że puste jajo :)
 
Hej dziewczyny, powiedzcie coś bo zwariuje... Ostatnia miesiączka 16-20grudzien owulka 31 grudzień. Planowa a miesiączka była na 14 stycznia dwie wspaniałe kreski. Dziś byłam na 1 badnaiu bety i wyszło 715,80 mlU/ml według apki ciąża +4t4d. Dziś umówiłam się do ginekologa i termin mam dopiero na 11 lutego czy to nie za późno?
W sam raz :--) też bym pewnie się nie spieszyła z wizytą (w 5+4 idę), gdyby nie wcześniejsze poronienie.
 
Hej dziewczyny, powiedzcie coś bo zwariuje... Ostatnia miesiączka 16-20grudzien owulka 31 grudzień. Planowa a miesiączka była na 14 stycznia dwie wspaniałe kreski. Dziś byłam na 1 badnaiu bety i wyszło 715,80 mlU/ml według apki ciąża +4t4d. Dziś umówiłam się do ginekologa i termin mam dopiero na 11 lutego czy to nie za późno?
Hmmm to koło 8 tygodnia. Tutaj dziewczyny pierwszy raz koło 7 idą a nawet i 6 tygodnia . Ja bym do 8 nie wytrzymała chyba. Witaminy wsuwaj jakieś bo teraz się ważne rzeczy się rozwijają.
 
Czyli tak jak myślałam. Ten tydzień bedzie bogaty w wizyty. Z tego co widziałam w tym tygodniu zostały jeszcze:
18.01 @anka1988 (7+6)
19.01 @Mandarynka33 (7+3), @jjm86 (7+2)
20.01 @patrvcja (7+6), @helloitsmeanna (6+4), @Niecierpliwa233 (7+4)
21.01 @MamaIgi92 (6+4), ja (7+0),@Asial121 (5+2)
22.01 @sky_84 (7+6)
Trzymam kciuki za same dobre wieści dla nas wszystkich.
No i czekan na wieści od @anka1988.
U mnie 21.01 wg aplikacji będzie 5+5, cjyba że to liczone z dzisiaj, ale ze mną to nie wiadomo co bedzie😔
 
reklama
Do góry