reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny proszę o radę. Wiem, że to może nie ten wątek ale potrzebuje obiektywnej opinii. Wykonalam test baby check z krwi11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja pod świadoma wyobraźnia?Zobacz załącznik 1227471
Robiłam te testy w poprzednim cyklu. Pokazywały mi fałszywie pozytywny wynik więc jak dla mnie są niewiarygodne
 
reklama
Jak ja byłam na wizycie to według OM byl 7d1, według usg 6t2d i tętno było 131/min. Zarówno moja ginekolog jak i położna mówiły, że bardzo dobre :) ale wydaje mi się, że nie masz się czym martwic, skoro 2 dni temu jeszcze w ogóle nie było serduszka to na pewno się rozkręci :)
Dzięki 😘 i tak nic nie zrobię... Czekam na 30.01 i wtedy się okaże 🙂
 
Taki sam test okazal sie u mnie testem pozytywnym. Ja jestem na grupie PCOS i tam dziewczyny zawsze robią testy z efektem. Ja Twoj tex wrzucilam w apke.
Dziewczyny proszę o radę. Wiem, że to może nie ten wątek ale potrzebuje obiektywnej opinii. Wykonalam test baby check z krwi11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja pod świadoma wyobraźnia?Zobacz załącznik 1227471
Negative%20Image_202111617583573.jpeg
 
reklama
Dziewczyny, byłam na wizycie u swojego lekarza [emoji3059] nie ma żadnego krwiaka, nic się nie odkleja i o dziwo było już serduszko [emoji3590] ten u którego byłam w czwartek był jedynym wolnym więc poszłam ale mój lekarz mówi że pewnie tamten miał słabe usg [emoji23] ale stracha napędził [emoji55] dziś 5t5d a na usg dzieciątko wygląda na 6t [emoji3590]
Jestem w euforii [emoji3059] za 2 tyg wizyta na którą mam zrobić trochę badan do zrobienia[emoji6]
Super[emoji175]i uspokoilas mnie yroche bo jak bede szla do lekarza to bedzie 5+6 i juz sie zastanawialam czy bedzie serduszko. Moja gin ma dobry sprzet nowy wiec powinno byc slychac. Jeszcze caly tydzien czekania masakra
 
Do góry