reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny,
Czy Was tez czasami łapią jakieś zawroty głowy, czasami nawet wejdę w szafę 🤭 plus jakieś osłabienie dziś.
 
reklama
Witam się z Wami 😊 Dziewczyny czy byłyście już u lekarza? Ja dwie kreski zobaczyłam 6 stycznia beta robiona dwa razy. Wizytę mam za dwa tygodniei nie mogę się doczekac
 
Dziewczyny proszę o radę. Wiem, że to może nie ten wątek ale potrzebuje obiektywnej opinii. Wykonalam test baby check z krwi11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja pod świadoma wyobraźnia?
IMG_20210116_135437.jpg
 
Chociaż ciężko było znaleźć Zarodek i nie udało się zrobić zdjevia z biciem serca, ale widzieliśmy 3 razy po 1 sekundzie, że bije serduszko. Mam mega tyłozgięcie macicy i gdzieś się schował. Następna wizyta w poniedziałek i myślę, że befzie dobrze
 
Dziewczyny proszę o radę. Wiem, że to może nie ten wątek ale potrzebuje obiektywnej opinii. Wykonalam test baby check z krwi11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja pod świadoma wyobraźnia?Zobacz załącznik 1227471
dla mnie jest tylko 1 kreska
 
Dziewczyny proszę o radę. Wiem, że to może nie ten wątek ale potrzebuje obiektywnej opinii. Wykonalam test baby check z krwi11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja pod świadoma wyobraźnia?Zobacz załącznik 1227471
Nie widać absolutnie nic, nawet cienia cienia. Zresztą trudno się dziwić, bo 11 dni przed terminem miesiączki żaden test nic nie pokaże, nawet badanie krwi w laboratorium.
 
reklama
Witaj. Ja swoje dwie kreski zobaczyłam 7stycznia(4dni przed terminem @), kolejne 8stycznia. Na bętę poszłam 11stycznia(termin miesiączki) oraz 13stycznia sprawdzić przyrost i martwić się już znacznie mniej. Test kolejny zrobiłam w terminie miesiączki co mnie utwierdziło, że są dwie kolejne już tłuste kreski. Nie czekałam na wynik testów ani minutę nawet. Od razu zabarwiły się w tych samych kolorach[emoji7]
Wizytę umówiłam na 18.01 czyli tydzień po terminie, a to z tego względu, że choruje przewlekle od 7lat, jestem po operacji kręgosłupa i po prostu jestem tak ciekawa, że ten tydzień dalej to bym chyba jajo zniosła[emoji38][emoji1] Nawet jeśli nie będzie jeszcze serduszka będę nieco uspokojona. Ciekawi mnie ilość pęcherzyków, bo w rodzinie od strony narzeczonego były bliźniaki. Dlatego lecę na wizytę po weekendzie[emoji85][emoji4]
Witam się z Wami [emoji4] Dziewczyny czy byłyście już u lekarza? Ja dwie kreski zobaczyłam 6 stycznia beta robiona dwa razy. Wizytę mam za dwa tygodniei nie mogę się doczekac
 
Do góry