reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Moje poronienie chybione było takie, że zero dolegliwości, nie bolał mnie brzuch, ani nie miałam plamień. Poszłam po prostu na wizytę do ginekologa w 12 tc, a ciąża przestała się rozwijać w 8 tc :(
Bylam na łyżeczkowaniu z tego powodu w 2018 roku.
 
Dziewczyny ostatnio wieczorem mam taki brzuch jakbym była w 4, miesiącu ciąży, macie jakieś rady?
Mam tak samo i zaczyna się już popołudniu, kiedy jestem w pracy. Aż zaczełam nosić luźne bluzki, bo mam wrażenie, że widać ciążę, chociaż to dopiero 6 tydzień 🤔. Chętne posłucham rad jeśli ktoś ma.
 
reklama
Moje poronienie chybione było takie, że zero dolegliwości, nie bolał mnie brzuch, ani nie miałam plamień. Poszłam po prostu na wizytę do ginekologa w 12 tc, a ciąża przestała się rozwijać w 8 tc :(
Bylam na łyżeczkowaniu z tego powodu w 2018 roku.
Niestety miałam tak samo, poszłam w 11 tyg i okazało się że ciaza zatrzymała się na 8+2, też miałam łyżeczkowanie którego konsekwencji teraz właśnie się boję, bo cytoteck przez 3 dni nie dał rady wywołać poronienia i musieli praktycznie na siłę szyjkę otwierać
 
Do góry