reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, ja dziś kupiłam takie coś...
Użyłam zaraz po kąpieli i jestem w szoku ze szybko się wchlania, nie natłuszcza skory tylko ja nawilża i pięknie pachnie... Ale tylko przy wcieraniu i chwilę po bo później już go nie czułam/ nie czuje😉 zapach taki kojarzący sie wlasnie Z macierzyństwem 😁
Stosowała któras Z was? 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20210205_211029_pl.com.rossmann.centauros.jpg
    Screenshot_20210205_211029_pl.com.rossmann.centauros.jpg
    187,6 KB · Wyświetleń: 88
myślę, że pewnie chłopczyk :) ale znajomej siostra prowadziła ciąże w UK pare lat temu i ją przekonywali, że będzie chłopak a urodziła dziewczynkę 😃 ale tam to pare usg na cała ciąże, myśle, że u nas bardziej lekarze obyci w temacie
2 usg w 12-14 I 20-22, nawet szyjki nie sprawdzają czy się może skraca czy co.. Czeka mnie to właśnie tzn ten system. Ale mam kontakt z Polskim ginekologiem i też będę chodzić na badania i spokojna głowa a nie gdybać cxy wszystko ok do porodu😕
 
Hyhy ja też byłam pewna że chłopak i nie mogłam uwierzyć na początku 😂😂😂 a było tak widać że szok.. Jakby usiadła na kserokopiarce 😂😂😂😂
u mnie lekarz miał odwrócony ekran do siebie i się mnie pyta „jak myślisz chłopiec czy dziewczynka?” A ja odrazu No chłopak, a on się zaczął śmiać, że następnym razem 😂 tez pamietam tego pieroga do tej pory😀
 
Dziewczyny, ja dziś kupiłam takie coś...
Użyłam zaraz po kąpieli i jestem w szoku ze szybko się wchlania, nie natłuszcza skory tylko ja nawilża i pięknie pachnie... Ale tylko przy wcieraniu i chwilę po bo później już go nie czułam/ nie czuje😉 zapach taki kojarzący sie wlasnie Z macierzyństwem 😁
Stosowała któras Z was? 😉
Nie ale patrzyłam ostatnio ma niego :p
 
A mięso miałaś ze sklepu czy od kogoś np. z wioski (zbadane/niezbadane)? Zobacz na etykietce jakie ma certyfikaty jakości i może to Ciebie uspokoi. Ja osobiście pewnie bym powtórzyła test na toxo (ale ja jestem panikarą); kiedy masz następną wizytę? Może jak Ci lekarz zleci jakieś badania z krwi to dodatkowo dołożysz te na toxo. Jak złapałaś to się wyleczysz. Niestety nie wiem jaka jest szansa złapać w opisany Ciebie sposób, ale jak dobrze myślę to mięso musiałoby mieć te cysty toxoplazmozowe. Może też to akurat mężowi się trafił ten niedosmażony kawałek, a Twoje były OK 🤔
Niestety wszystkie były niedosmażone :( gotowe kotlety wołowe z lidla. Jak na złość kurcze nigdy mi się nie zdarzyło niedosmażyć mięsa. Następna wizytę mam w poniedziałek, bardzo się denerwuje kazda następna wizyta to dla mnie koszmar ( pierwsza ciążę poroniłam) i teraz na dodatek to.
 
Dziewczyny, ja dziś kupiłam takie coś...
Użyłam zaraz po kąpieli i jestem w szoku ze szybko się wchlania, nie natłuszcza skory tylko ja nawilża i pięknie pachnie... Ale tylko przy wcieraniu i chwilę po bo później już go nie czułam/ nie czuje[emoji6] zapach taki kojarzący sie wlasnie Z macierzyństwem [emoji16]
Stosowała któras Z was? [emoji6]

Dostałam go w poprzedniej ciąży jak jeszcze dawali je ciężarnym za 1 grosz ;) ogólnie ok, bez rewelacji, ale nienajgorszy ;)
 
reklama
Dostałam go w poprzedniej ciąży jak jeszcze dawali je ciężarnym za 1 grosz ;) ogólnie ok, bez rewelacji, ale nienajgorszy ;)
Ooo, no mi pasuje póki co xzd bo fajnie nawilża, a jak rozstępy się będą pojawiały to coś innego poszukam 😁
Dzięki za odpowiedź 😉
 
Do góry