reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny, ja wprawdzie termin mam na 28 sierpnia ale jakoś tak bliżej mi terminem porodu do Was niż do większości sierpniówek dlatego tak u Was tu od jakiegoś czasu goszczę[emoji4]to moja druga ciąża, w domu już czteroletni synek[emoji4]mam do Was pytanie. Byłam dzisiaj na wizycie u mojej Pani ginekolog. I w trakcie badania obie w tym samym czasie dostrzegłyśmy między nóżkami Dzidziusia... siusiaka! Był naprawdę mocno zauważalny i wyglądał jak odrobinę krótsza trzecia noga. Pani doktor zaczęła się śmiać że powiększy się mój męski świat. Ja bardzo bym się ucieszyła,ale obecnie jestem w 11+1 i szczerze nie jestem przekonana czy na tym etapie można cokolwiek powiedzieć na temat płci. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?

Ja w poprzedniej ciąży poznałam płeć w 12 tyg więc myślę, że wszystko jest możliwe [emoji846]
 
U mnie lekarka określiła płeć na prenatalnych w poprzedniej ciąży, to było mniej więcej 12+3, wiec w sumie tydzień później niż u Ciebie. Podobno chłopców łatwiej zauważyć ;)
Mój lekarz też mówi płeć na prenatalnych ale raczej nie po genitaliach tylko po jakiejś kości to stwierdza czy coś . Któraś dziewczyna tu pisała jak się ta metoda nazywa .
 
Ale mam dreszcze 🥶 zimno miii, wczoraj przed spaniem też nie mogłam się zagrzać 😞ja to wgl jestem zimna dziewczyna, słabe krążenie mam ale bez przesady że tak czuje teraz 😢wstawiam herbatę!
 
Tak dokładnie :) określa się od 12+0 do 13+6
 

Załączniki

  • IMG_4726.jpg
    IMG_4726.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Hej dziewczyny, ja wprawdzie termin mam na 28 sierpnia ale jakoś tak bliżej mi terminem porodu do Was niż do większości sierpniówek dlatego tak u Was tu od jakiegoś czasu goszczę😊to moja druga ciąża, w domu już czteroletni synek😊mam do Was pytanie. Byłam dzisiaj na wizycie u mojej Pani ginekolog. I w trakcie badania obie w tym samym czasie dostrzegłyśmy między nóżkami Dzidziusia... siusiaka! Był naprawdę mocno zauważalny i wyglądał jak odrobinę krótsza trzecia noga. Pani doktor zaczęła się śmiać że powiększy się mój męski świat. Ja bardzo bym się ucieszyła,ale obecnie jestem w 11+1 i szczerze nie jestem przekonana czy na tym etapie można cokolwiek powiedzieć na temat płci. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
myślę, że pewnie chłopczyk :) ale znajomej siostra prowadziła ciąże w UK pare lat temu i ją przekonywali, że będzie chłopak a urodziła dziewczynkę 😃 ale tam to pare usg na cała ciąże, myśle, że u nas bardziej lekarze obyci w temacie
 
Do góry