reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Kochana a to od razu działa się insulina czy najpierw redukcja dieta? Zmartwiłam się tym trochę, mam lekkiego dola bo bardzo zdrowo jem od dluuugiego czasu, dużo schudłam, a mam wrażenie ze to na nic :( No nic mam nadzieje ze będzie okej i zdam się na lekarza

Większość moich koleżanek najpierw miała zaleconą dietę, insulina dopiero jak się nie unormuje.
 
reklama
Hej hej. Czy zechciałybyście przenieść się na grupę na fb? Albo może nie tyle co przenieść, a narazie tam się dodać?
Ja nie mam fb i nie chce zakładać chyba, że jakoś anonimowo i bez zdjęć. Jak chce zobaczyć co u znajomych to korzystam z konta męża, ale nie będę przecież pisać jako facet o ciąży. Zresztą n1arazie nie chce, żeby ktoś wiedział poza najbliższą rodziną.
Jak już się wszytko wyklaruje to zrobimy ten wątek zamkniętym i też bedzie można swobodniej pisać.
 
My postanowiliśmy, ze jeżeli w przyszły piątek usłyszmy serduszko, będzie około 8tyg to powiemy rodzicom i rodzeństwu, z prośba o nie przekazywanie informacji jeszcze w świat. Mieszkamy zagranica i jednak nie chcemy ukrywać, cokolwiek by się nie działo przed najblizszymi. Staramy sie mysslec pozytywnie👍🏻
 
Ja już nie śpię.... Jakaś katastrofa... Obudziło mnie klucie w dole, ciągle czuje takie jakby rozciąganie w dole i po stronie jajnikow ... 😶 Nigdy do tej pory tak nie miałam. A co dziwne od wczoraj wieczora mam też takie śmieszne bulgotanie... Miała która z was podobnie? 🙂 Ja zaczynam się martwić 😵😵
 
Ja już nie śpię.... Jakaś katastrofa... Obudziło mnie klucie w dole, ciągle czuje takie jakby rozciąganie w dole i po stronie jajnikow ... 😶 Nigdy do tej pory tak nie miałam. A co dziwne od wczoraj wieczora mam też takie śmieszne bulgotanie... Miała która z was podobnie? 🙂 Ja zaczynam się martwić 😵😵
Ja też się wlaśnie obudziłam, ale chyba przez pecherz więc byłam w łazience i będę próbowała jakoś zasnąć, tym bardziej że dziś pierwsza wizyta i chciałabym być przytomna.
A te bóle jak czujesz, że jednak zbyt intensywne i nie zmniejszą się do rana, to może dla spokoju zadzwoń do lekarza. A jak nie bardzo mocne to może to standardowe rozciąganie się macicy, więzadeł i wszytko jest ok.
 
Ja też się wlaśnie obudziłam, ale chyba przez pecherz więc byłam w łazience i będę próbowała jakoś zasnąć, tym bardziej że dziś pierwsza wizyta i chciałabym być przytomna.
A te bóle jak czujesz, że jednak zbyt intensywne i nie zmniejszą się do rana, to może dla spokoju zadzwoń do lekarza. A jak nie bardzo mocne to może to standardowe rozciąganie się macicy, więzadeł i wszytko jest ok.
Mam nadzieję, to nie jest ból tylko właśnie tak jakby mi się coś rozciągało, kłuło i wrażenie jakbym miała cały czas pełny brzuch 😶 wzięłam nospe i też spróbuję zasnąć... Ale od 3 mi się nie udaje ☹️
Trzymam kciuki za wizytę 👍😁 na którą masz!? 😉
 
reklama
Mam nadzieję, to nie jest ból tylko właśnie tak jakby mi się coś rozciągało, kłuło i wrażenie jakbym miała cały czas pełny brzuch 😶 wzięłam nospe i też spróbuję zasnąć... Ale od 3 mi się nie udaje ☹️
Trzymam kciuki za wizytę 👍😁 na którą masz!? 😉
To pewnie wszytko ok. Dzidzia rośnie i robi sobie miejsce. Nospa nie zaszkodzi.
Też mam cały czas jakby pełny brzuch, ale tam teraz wszystko bardziej ukrwione, macica napewno już większą, do tego jakieś wzdecia więc się nie martwię.
Wizytę mam 10.45 więc próbujemy zasnąc. Dobranoc
 
Do góry