reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny a w jakiej pozycji śpicie? Ja wyczytałam, ze najlepiej na lewym boku ale wiadomo jak to w nocy człowiek nieświadomie się przekręca i często w nocy potrafię przebudzić się spiąć faktycznie na lewym boku ale trochę na brzuchu i obawiam się, ze dziecku coś się stanie 😔
Ja lewym ,na prawym, na plecach,z reguły na połbrzuchu śpię.. ;)
 
reklama
U mnie narazie ta pozycja wygrywa , na bokach jak leżę, bolą mnie okrutnie biodra 🙄
A nie boisz się, ze jednak śpoąc trochę na brzuchu można zrobić krzywdę dziecku? 😔 ale ja bie potrafię spać całkowicie „pionowo” na boku 😔 i dlatego w nocy pewnie przekręcam się na pozycje „polbrzuch”.
 
Może na połówkowym się dowiem chłopiec czy dziewczynka 🙂 Bo do tej pory nie wiem
IMG_20210312_165330.jpg
 
Dziewczyny a w jakiej pozycji śpicie? Ja wyczytałam, ze najlepiej na lewym boku ale wiadomo jak to w nocy człowiek nieświadomie się przekręca i często w nocy potrafię przebudzić się spiąć faktycznie na lewym boku ale trochę na brzuchu i obawiam się, ze dziecku coś się stanie 😔
Ja odkad pamietam to zawsze zasypiam na lewej stronie ale budzie się już w różnych pozycjach, przeważnie na plecach
Dziewczyny a jak tam wasza waga ? Ja przytyłam narazie 1,5 kg i trochę mnie martwi ze tak mało
U mnie 4kg.. nie wiem co to będzie w 9 miesiącu 🤷‍♀️😋
 
reklama
Do góry