reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hejka dziewczyny byłam na badaniach prenatalne, z dzidzia jest ok i miły doktor był choć byłam zdziwiona bo nikt nie zwrócił uwagi na to że jestem zarazona toxo No tylko ten doktor zwrucil na to uwagę teraz muszę zrobić pilnie badania czy byłam zarazona w zajście w ciążę czy kilka mies temu oby było kilka mies temu. Też doktor mi powiedział że po porodzie żeby podwiazali mi jajniki bo jak 3cie dziecko to za dużo. Yhmm
 
reklama
Kto miał toxe i jakie winiki ja mam awidność przeciwciał w kl igg 82,20% a przeciwciała w kl igg to 268,00 IU/ml czy ktoś miał tak czy to są dobre wyniki czy źle. Boję się trochę bo czytałam na innym forum że to jest groźne i zabija dziecko... Już raz poroniłam i nie chce przechodzić tego samego a gina dopiero jutro się zapisze na wizyte
 
Dziewczyny kto miał toxe w ciąży jakie wyniki miałyście bo moje są awidność przeciwciał w kl igg 82,20% a przeciwciała w kl igg 268,00 IU/ml. Co to oznacza bo nie wiem a jutro dzwonię się umówić na wizytę. Czytałam na innym forum że to nie jest bezpieczne bo dzidzia może nie przeżyć, aż strach o tym czytać bo się boję tego nie chce stracić kolejnej ciąży. Pomurzcie mi bo schodzę z nerwów
 
reklama
o matko! już 7 kg do przodu? u mnie ledwo co przybył 1 kg, dzisiaj ide do gine, mam nadzieje, że to nic złego...
u mnie na wadze -2 kg, ale jestem na diecie cukrzycowej.
Lekarz uspokoił, że dziecko rośnie prawidłowo, a waga mogła polecieć w dół przy diecie.
Każda z nas jest inna, myślę, że dopóki z dzieciaczkiem wszystko ok to nie ma powodu do obaw.
 
Do góry