reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja też tak sądzę, ale niestety nie dałam rady tego pić, zaraz wymiotowałam.. Podobnie z miętą piszą, że się nie powinno a inni że można. Mi miętówka bardzo podchodzi i piję czasami. Pozdrawiam
również pije miętę na problemy z żołądkiem 😊 nie za często,ale jednak
Nie popadajmy w paranoje typu herbaty nie wolno,kawy nie wolno 😄
 
reklama
Hej dziewczyny! Czy ktoraś z wrzesniowych mam brala macmiror dopochwowo? Jestem w 12 tyg ciazy i dzis rano bylam na Izbie Przyjęc bo mialam plamienia i niby mam infekcje, na szczescie z maluszkiem wyszlo ze ok 😊 tak sie boje nowych lekow, bo i tak biore duphaston, acard i zastrzyki 🙁
 
Hej dziewczyny! Czy ktoraś z wrzesniowych mam brala macmiror dopochwowo? Jestem w 12 tyg ciazy i dzis rano bylam na Izbie Przyjęc bo mialam plamienia i niby mam infekcje, na szczescie z maluszkiem wyszlo ze ok 😊 tak sie boje nowych lekow, bo i tak biore duphaston, acard i zastrzyki 🙁
hej, ja brałam macmiror 12 tabletek na stan zapalny. Byłam wtedy w 9-10 tygodniu i wszystko ok.
 
Witam koleżanki! Ja już w 12+3 tygodnie... Czuję się o dziwo ciut lepiej.. Mijają mdłości i wymioty. Dziś byłam na USG 😌 na 80 procent rośnie mały ptaszek ☺😅 wszystko jest w porządku. A jak Wy się czujecie Drogie Wrześnióweczki? Pozdrawiam
hej! Byłam w środę (12+2) na USG i wszystko ok z maluszkiem. Na 80% córka będzie- stary oszalał 😂😅.
 
reklama
Już po. Wsio ok [emoji3059] NT 1,71, 59,1 mm co w sumie pokrywa się z terminem om, zatem termin zostaje 27 września. Dzidiz tak sie zajedwabiście wierciło że aż żal bylo badanie kończyć. Płci mi nie podał, bo cały czas w ruchu. Rączki, nóżki i kość nosowa na swoim miejscu. Łożysko wysoko na przedniej ścianie.
Najlepsze dziecko zrobilo prawie pod sam koniec. No dupką się obrócilo, zatem mam bardzo wstydliwe dziecko[emoji1787]
 
Do góry