reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Czas się pożegnać. Życzę Wam dużo uśmiechu, radości i szczęśliwych rozwiązań. Ja się wczoraj dowiedziałam, że serduszko dzidzi przestało bić a wraz z nim moje.. W poniedziałek do szpitala. Dzięki za wszystko i 3maj cie się [emoji3590]
Tak mi przykro [emoji26] trzymaj się dzielnie, niedlugo uda się i tym razem szczesliwie dobrniesz do końca kochana
 
reklama
Ja mam te same objawy. Mdlosci okropne, głowa pęka i do tego ten ból w plecach.. Ale zauważyłam, że męczy głównie, gdy "długo" jestem w pracy (powyżej 4h😂). I ja sama powiedziałam, że jak mi to nie minie do 12tygodnia,a cos zaczynam wątpić, bo skończyliśmy już wczoraj 11tc, to chyba nasze dziecko będzie jedynakiem😱❤️
czyli nie jestem sama z bólem głowy 🥺 mi mdłości w miarę przeszły, trochę schudłam, ale głowę mi rozsadza codziennie... 🤯 biorę paracetamol, ale za dużej poprawy nie widzę. W ciąży z corka tez tak miałam, może taki mój urok😑
 
Pół nocy nie spałam, obleciał mnie lęk. W poniedziałek będę informować w pracy, ze jestem w ciąży. To wspaniała wiadomość, a mimo tego się stresuje.😞
W tym roku miałam plan awansu, nowych możliwości, a tu dzidzia zmieniła plan. Nie jest mi z tego powodu smutno, ale mimo tego stres mnie zżera i czuję się dziś totalnie przemęczona. Chciałabym, aby wszystko było dobrze. Też macie takie lęki? 🥺
Tak!!! U mnie właściwie na każdej platformie jest stresująco.
Praca
Moje dzieci
Partner
Zmiana trybu życia :(
Sama ciąża i brak odpowiedniej opieki medycznej w ciąży w moim mniemaniu.
 
Ja tez mam wizyty co 4 tygodnie. To chyba taka norma raczej na początku ciąży. Jeśli nic się nie dzieje to trzeba się uzbroić w cierpliwość,nie ma wyjścia😊
W sumie... Ale martwię się czy serce bije itp. Pewnie rozumiecie. Wydawało mi się że właśnie na początku są wizyty częściej. A ja miałam jedna wizytę gdzie był pęcherzyk, nie było zarodka, potem było serce i nagle następne badanie to już prenatalne. 🤔🤷‍♀️
 
Czas się pożegnać. Życzę Wam dużo uśmiechu, radości i szczęśliwych rozwiązań. Ja się wczoraj dowiedziałam, że serduszko dzidzi przestało bić a wraz z nim moje.. W poniedziałek do szpitala. Dzięki za wszystko i 3maj cie się [emoji3590]
Przykro mi bardzo ;( Też to przeszłam. Bądź silna, jakbyś miała jakieś pytania o szpital/zabieg zapraszam na priv.
 
reklama
dziewczyny, moje prenatalne sa 11.03 - dokladnie beda 4 tyg. od wizyty u ginekologa... bede w 11+5
czy tylko ja uwazam ze to wiecznośc? ze za długa przerwa? boje sie, czy wszystko ok
4 tygodnie to normalny termin jeśli nie ma żadnych większych problemów... Jedynie pierwsze 2 wizyty mogą być częściej jeśli matka przyjdzie za wcześnie i nie za wiele jeszcze widać w usg. Później do 8 miesiąca wizyta raz w miesiącu, 8 i 9 miesiąc wizyta co 2 tygodnie.
Daj już spokój z tymi wizytami bo się wykończysz
 
Do góry