reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Pociesza mnie fakt, że ta beta ładnie przyrasta ale mimo tego mam obawy .
Może faktycznie macica się nam oczyszcza z resztek po okresie i nie ma się czym martwić aż tak bardzo
Mi się wydaje ze to od zagniezdzenia zarodka jednak, bo macica ci się oczyściła, kochana, podczas okresu poprzedniego . Maluch sie mocno wszczepil i stąd ta krew ;)
 
reklama
Ja tak miałam w piątek i sobotę [emoji11] i już do teraz czysto jest ;)
U mnie cały dzień było czysto i już się zdarzyłam ucieszyć, że już po problemie , a tu oczywiście znów niechciany widok podczas wizyty w toalecie..Dobrze, że u Ciebie chociaż się skończyło [emoji846]
 
Moja córa jeszcze nie [emoji849] a ma ostatnio problemy z zasypianiem..

Dziewczyny ja ostatnio wszystko jem z sosem czosnkowym [emoji848] frytki pizza a nawet chleb z masłem i sosem czosnkowym, w poniedziałek chciałam go dodać do kalafiora i sosu grzybowego, tak jadłam kalafior z sosem grzybowo-cukiniowym [emoji23]

Wczoraj kazałam mężowi kupić sos czosnkowy, bo się skończył, tak intensywnie używam [emoji23]
 
Moja córa jeszcze nie [emoji849] a ma ostatnio problemy z zasypianiem..

Dziewczyny ja ostatnio wszystko jem z sosem czosnkowym [emoji848] frytki pizza a nawet chleb z masłem i sosem czosnkowym, w poniedziałek chciałam go dodać do kalafiora i sosu grzybowego, tak jadłam kalafior z sosem grzybowo-cukiniowym [emoji23]
Ja za to kanapki z czosnkiem wcinam [emoji85]i do tego herbata z imbirem, miodem, cytryna i sokiem malinowym [emoji1]zestaw idealny
 
Pociesza mnie fakt, że ta beta ładnie przyrasta ale mimo tego mam obawy .
Może faktycznie macica się nam oczyszcza z resztek po okresie i nie ma się czym martwić aż tak bardzo
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🤞🤞
Strasznie mi się dłuży czas do pierwszej wizyty (dopiero przeszły tydzień będę badana)
Przyjmuje progesteron 2xdz i nie dźwigam, Mam nadzieję że coś pomoże 🤞🤞
 
Mi w czwartek kochana tez wychodziła pierwsza wizyta 21.01(ale z racji, ze krwiak pękł to dzisiaj byłam pierwszy raz)
Czekamy do czwartku 🙌😘
Czy któraś z Was spotkała się z przypadkiem, gdzie kobieta miała krwiaka i płódbył chory bądź tez dzieciątko ?
Zaczęłam się bardzo zamartwiać
 
reklama
Do góry