reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a ile wody pijecie ? Lekarz mówił ze jestem słabo nawodniona ( wynik w moczu ), wypijam teraz butelkę wody mineralnej 1,5 l plus wiadomo jakieś herbatki. Więcej nie jestem w stanie przyjąć ale gdzieś czytałam ze nawet 3 litry jest zalecane ? 😱
Ja przez swoje mdłości ledwo do litra dobijam
 
Dziewczyny bo udało mi się zalogować na pacjenta gov dzięki temu że mam ten nowy dowód. I dzisiaj dalej tam nie widzę wystawionego l4 z wczoraj? Czy tak może byc takie opóźnienie?
Hej :) u mnie pojawiło się na pacjencie gov po kilku dniach od wystawieniu. Myślałam, ze będzie od razu ale widać coś tam się musi poprzetwarzac :):)

p.s ja chyba wybiorę imię Maja :) strasznie mi się podoba a dla chłopca wciąż szukam, podoba mi się Leon ale to chyba tez turbo popularne teraz :/

buziaki i miłego dzionka :)
 
Hej dziewczyny. Mi chyba mdlosci juz calkiem odpuscily tfu tfu [emoji847]ostatnio noce z malym urwisem mecza mnie strasznie. Chyba nie chce by a wyszla z wprawy nocnego wstawania[emoji848]
Pisalyscie tez o brzuszkach u mnie na razie nic nie widac mam 8+2. Rodzinie powiem po 12 tyg jak sie uda to i nawet do 14 bede trzymac w tajemnicy. Bo babcia sie bedzie bardzo bac o mnie i stresowac i tak juz wariuje przez korone a jak uslyszy ze ja w ciazy to wole jej kilka tyg mniej stresu o mnie oszczedzic [emoji6]Ja biore luteine tutaj w de to inaczej sie nazywa ale 200mg progesteronu to jest i to 3 razy dziennie biore bo mialam nawet juz krwawienia potem plamienia teraz czasem sie jeszcze cos zdarzy na wkladce.
Stresuje sie przed kolejnym usg czy na pewno wszystko bedzie dobrze. Ale do 24.02 troche daleko [emoji85].
Na koniec tego miesiaca raczej juz bedzie prywatna grupa. [emoji126]Jezeli ktoras chce dolaczyc prosze napisac na pv do mnie z danymi terminem porodu itp [emoji3]
U mnie noce od kilku dni są straszne. Od kilku dni koszmary, ciagniecie brzucha i ciągle wstawanie do toalety 😭
Ale mdłości też odeszły. Moze taki etap ciąży bo u mnie dziś 8+1
 
Hej :) u mnie pojawiło się na pacjencie gov po kilku dniach od wystawieniu. Myślałam, ze będzie od razu ale widać coś tam się musi poprzetwarzac :):)

p.s ja chyba wybiorę imię Maja :) strasznie mi się podoba a dla chłopca wciąż szukam, podoba mi się Leon ale to chyba tez turbo popularne teraz :/

buziaki i miłego dzionka :)
O super dziękuję Ci :) bo juz sie balam ze coś nie tak bo ja mam l4 po ustaniu zatrudnienia.
Maja jak moja chrześniaczka super 😍
 
Ja mialam noc straszna. Chyba po wizycie u lekarza mimo tego ze wszyysko okej byłam taka cała w emocjach. Zasnąć nie umiałam chyba grubo po 3 się udało. Bolał mnie jajnik strasznie. No ale nq usg wyszło ze dalej torbiel siedzi w jajniku. On sie wchłonie w ciąży czy jak? ;)
 
Ja mialam noc straszna. Chyba po wizycie u lekarza mimo tego ze wszyysko okej byłam taka cała w emocjach. Zasnąć nie umiałam chyba grubo po 3 się udało. Bolał mnie jajnik strasznie. No ale nq usg wyszło ze dalej torbiel siedzi w jajniku. On sie wchłonie w ciąży czy jak? ;)

Moja przyjaciółka miała tez torbiel na jajniku i w ciąży jej się wchłonął :)

Co do nocek ja miałam okropne na samym początku nie mogłam się ułożyć, położyć, zasnąć! Gonitwa myśli non stop, teraz już po staremu :)
 
U mnie noce od kilku dni są straszne. Od kilku dni koszmary, ciagniecie brzucha i ciągle wstawanie do toalety 😭
Ale mdłości też odeszły. Moze taki etap ciąży bo u mnie dziś 8+1
u mnie teraz mdłości ze zdwojona siła są do tego odruchy wymiotne 😔 ale wymiotować jeszcze nie wymiotowałam chociaż może by mi lepiej byli 😄
 
reklama
u mnie teraz mdłości ze zdwojona siła są do tego odruchy wymiotne 😔 ale wymiotować jeszcze nie wymiotowałam chociaż może by mi lepiej byli 😄
U mnie 7+5 zero mdłości, zero wymiotów, ja nie wiem jak wy piszecie ze macie takie mdłości to się zastanawiam czy wszytko ok...do toalety wstaje tylko w nocy 1 raz więcej niż zwykle. Z objawów mam tylko ból piersi 🤷‍♀️
 
Do góry