reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja myśle że na walentynki świetnie sprawdzi siw dla naszych facetów strój Borata 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • n7opzD3.jpg
    n7opzD3.jpg
    208,5 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Dziewczyny nie chodzi o zamykanie ust, chodzi o przesadne zamartwianie się zupełnie bez podstaw :) ja na tematy polityczne zawsze chętnie porozmawiam, tak samo o szczepieniach czy innych ciężkich tematach.
Chodzi mi o nakręcanie siebie nawzajem na obawy, stres i nadmierne reakcje na nasz stan.

Całuje :-)
Hej, ale jak dziewczyna pisze tutaj o swoich obawach to raczej nie po to żeby nakręcać inne tylko żeby otrzymać od nas wsparcie :)
Na mnie osobiście działają teksty pocieszające, zaczynające się od "ja też tak miałam" bo ja na czas ciąży zupełnie odcięłam się od znajomych z pracy a mieszkam w okolicy gdzie nie mam rówieśnic i nie mam zwyczajnie z kim na ten temat porozmawiać :)

Też nie zabieram głosu w każdym temacie jaki jest poruszany na forum (w politycznych akurat się udzielę 😅) - to te dla mnie obce po prostu przewijam :)

A to jest forum o ciąży więc jak dla mnie granice są bardzo szerokie, i wpisuje się w nie zarówno 500+, jak i L4 na stres, strajki kobiet i wiele wiele innych które w jakikolwiek sposób zahaczają o ciążę czy dzieci. Nawet pielęgnacja i kosmetyki z witaminą A :)
 
A próbowałaś zdjąć na mydło. Ja bym ci przycięła za darmo. Albo są sposoby na nitkę. Nigdy nie musiałam próbować.
Próbowałam mydło olej oliwkę zimne okłady ale czym więcej prób tym palec obolały i puchnie. Nic z tym już nie zrobię. 😢
 

Załączniki

  • 5E6AA0AF-5B74-410B-9564-89EB7D60559F.jpeg
    5E6AA0AF-5B74-410B-9564-89EB7D60559F.jpeg
    1 001,9 KB · Wyświetleń: 69
Może chodziło mu o Dopplera? Wydaje mi się, że trzeba ufać przede wszystkim SWOJEMU lekarzowi. Moja mi Dopplera zrobi dopiero w 2. trymestrze i też nie jest zwolenniczką robienia co chwilę USG i najważniejsze jest to, że ja JEJ ufam. Zresztą nic by nie dało na tym etapie USG nawet codziennie robione, gdyby tak było, to byśmy były inaczej zaopiekowane. To oczywiście tylko moje zdanie, jeśli komuś lekarz zaleca USG co tydzień, to niech chodzi 😊

Jestem fizykiem medycznym ;) mam zajęcia z ludźmi po biologii i medycynie - ni chuchu nie umieją fizyki ;)
 
Dziewczyny nie chodzi o zamykanie ust, chodzi o przesadne zamartwianie się zupełnie bez podstaw :) ja na tematy polityczne zawsze chętnie porozmawiam, tak samo o szczepieniach czy innych ciężkich tematach.
Chodzi mi o nakręcanie siebie nawzajem na obawy, stres i nadmierne reakcje na nasz stan.

Całuje :-)
Tylko czasem albo zawsze trudno tak po dwóch zdaniach stwierdzić czy obawy mają podstawy czy zupełnie nie ;) jak już podzielę się informacjami o ciąży z bliskimi to z nimi będę się częściej dzieliła moimi zmartwieniami, na razie to jest jedyne miejsce gdzie mogę to zrobić. Ja się moich obaw nie pozbędę dlatego ze ktoś mi napisze w Internecie, żebym myślała pozytywnie i się nie nakręcała. To tak nie działa. Ale trochę pomoże mi, ze będę o nich mogła napisać i np. dopytać kogoś kto ma więcej doświadczeń.
 
A próbowałaś zdjąć na mydło. Ja bym ci przycięła za darmo. Albo są sposoby na nitkę. Nigdy nie musiałam próbować.
Często miałam badania typu rezonans czy PET i nie miałam zawsze ciasno ale ściągałam bez problemu a teraz to dramat , nie wiem czy przez ciąże czy dupka czy kilogramy .
 
reklama
Tylko czasem albo zawsze trudno tak po dwóch zdaniach stwierdzić czy obawy mają podstawy czy zupełnie nie ;) jak już podzielę się informacjami o ciąży z bliskimi to z nimi będę się częściej dzieliła moimi zmartwieniami, na razie to jest jedyne miejsce gdzie mogę to zrobić. Ja się moich obaw nie pozbędę dlatego ze ktoś mi napisze w Internecie, żebym myślała pozytywnie i się nie nakręcała. To tak nie działa. Ale trochę pomoże mi, ze będę o nich mogła napisać i np. dopytać kogoś kto ma więcej doświadczeń.
Czasami wystarczy wyżalić się 👍
 
Do góry