reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Wy jeszcze
Mi wywoływali oksytocyną i zaszkodziła tylko ta oksytocyna więc już nie ma opcji że mi ją podadzą 🤷‍♀️ więc albo mały sam drogą natury się urodzi albo po 42 tygodniu CC
Ana już 3 razy rodzilam i wiem co to za bol. Przy pierwszym też mialam oxy i nic nie dała A ból okropny. Nie pociesze Cię ból porodowy jest jeszcze gorszy ale trzeba to przeżyć. Ja też myślałam że nie ma nic gorszego jak ta oxy ale jak przyszły prawdziwe skurcze to dopiero było 🙈🙈🙈

Moj malutki dziś skończył tydzień 🥰😍 karmimy się cycusiem mi już zeszło 10 kg 🙈🥰gubie szybko kg. Dziś mam kontrolę biluribiny trzymajcie kciuki aby spadała obysmy nie musieli do szpitala jechać 🤦‍♀️
 
reklama
Gratulacje 😊😊

Dziewczyny nierozpakowane, stosujecie jakieś metody które niby maja przyspieszyć poród? Liście malin, olej rycynowy czy cokolwiek? Ja sobie tak chodzę z tym rozwarciem i ani pół skurczu 🤪
Jem olej z wiesiolka, piłam liście malin (ale mi obrzydly), jadłam ananasa ale na razie nic, w pt był 1cm rozwarcia. Wzięłam męża w obroty i mam nadzieję że to coś przyspieszy. Tzn od kiedy działamy faktycznie mam o wiele więcej skurczy przepowiadajacych ;)
 
Jem olej z wiesiolka, piłam liście malin (ale mi obrzydly), jadłam ananasa ale na razie nic, w pt był 1cm rozwarcia. Wzięłam męża w obroty i mam nadzieję że to coś przyspieszy. Tzn od kiedy działamy faktycznie mam o wiele więcej skurczy przepowiadajacych ;)

No to któryś sposób musi podziałać ;)
A Te skurcze są takie bolesne jak na okres? Czy raczej twardnieje Ci brzuszek?
 
reklama
Do góry