reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Badanie krzywej cukrowej jest tym, które mnie najbardziej przeraża w całej ciąży :p

Eh, 11 tydzień leci, myślałam że będzie lepiej aja od kilku dni budzę się rano z uczuciem kaca + dziś znowu zwymiotowałam żółcią... niech to się skończy!!
 
reklama
Badanie krzywej cukrowej jest tym, które mnie najbardziej przeraża w całej ciąży :p
Wcale nie musi być tak źle. Ja w pierwszej ciąży wypiłam glukozę jak soczek i mogłabym wypić więcej :p a po badaniu od razu zjadłam batona :p niestety w ostatniej ciąży nie było już tak kolorowo :/ ciekawe jak będzie teraz
 
Dziewczyny ratujcie! Jestem przeziębiona od dwóch tygodni... źle się czułam więc gin zlecił CRP, CMV i inne badania... totalnie spanikowałam bo ich odczytaniu😭😭😭
Jutro będę się starała dobić gdziekolwiek do lekarza. Zna się któraś? Miała podobny problem
 

Załączniki

  • 4E24A84B-788B-432E-B340-BF0F365101FF.jpeg
    4E24A84B-788B-432E-B340-BF0F365101FF.jpeg
    27,1 KB · Wyświetleń: 122
  • 5BC1930F-FA7B-4676-BFD5-CE020BF0CD8E.jpeg
    5BC1930F-FA7B-4676-BFD5-CE020BF0CD8E.jpeg
    78,9 KB · Wyświetleń: 120
Dziewczyny ratujcie! Jestem przeziębiona od dwóch tygodni... źle się czułam więc gin zlecił CRP, CMV i inne badania... totalnie spanikowałam bo ich odczytaniu😭😭😭
Jutro będę się starała dobić gdziekolwiek do lekarza. Zna się któraś? Miała podobny problem
Idź jutro koniecznie do lekarza. Nie stresuj się na zapas, może to kwestia przyjęcia antybiotyku. Trzymam kciuki.
 
Dziewczyny ratujcie! Jestem przeziębiona od dwóch tygodni... źle się czułam więc gin zlecił CRP, CMV i inne badania... totalnie spanikowałam bo ich odczytaniu😭😭😭
Jutro będę się starała dobić gdziekolwiek do lekarza. Zna się któraś? Miała podobny problem
Nie stresuj się na zapas, ważne że wiesz że jesteś chora i lekarz będzie wiedział jak cię leczyc.
 
Dziewczyny ratujcie! Jestem przeziębiona od dwóch tygodni... źle się czułam więc gin zlecił CRP, CMV i inne badania... totalnie spanikowałam bo ich odczytaniu😭😭😭
Jutro będę się starała dobić gdziekolwiek do lekarza. Zna się któraś? Miała podobny problem
Masz wysypkę?
 
reklama
Do góry