reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
@Karolina87123 a może to był krwiak który się oczyścił? Jeśli u fasoli wszystko ok to nie ma się co martwić na zapas :*
Tez to rozważał. Wszystko w środku jest w porządku bez żadnych zmian. Krwawienie szyjka macicy może być. Pierwsze usg miałam 31.01 i stwierdzono zero krwiakow nadzerek..powiedział że dobrze że wyszły skrzepy organizm się oczyści..ale jak ten skrzep wpadł do wc i chlupnal nie da się tego opisać. A krew mająca po nogach nie wiem czyje spokoj i znowu niepokój. Najważniejsze ze nie mam boli brzucha
 
Dziewczyny pracujące do kiedy chcecie pracować?
Nie wiem co robić ze sobą bo w miarę dobrze się czuje i lubię swoją pracę, ale są też ALE. Mam super szefową która jednak nie ma dobrego kontaktu z naszym menago. On ją ciśnie o nadgodziny pracowników... tym sposobem nie chcąc mówić że jestem w ciąży zgodziłam się na pracę w niedziele (pytała mnie konsekwentnie przez trzy tygodnie o to). Nie stresuje się bardzo... ale złoszczę sporo... hormony dają we znaki a ludzie potrafią pocisnąć jak to w korpo. Dodatkowo pojawiły się mdłości ale bez wymiotów; męczą mnie zapachy a pracuje na openspace gdzie jest z 200osób😕
I ostatecznie 8-9h to dla mnie za dużo po 15stej nie wiem kim jestem. I do 17stej już dociągam byle by...
Co robić?😔 jutro zaczynam 7tydzień dopiero
Ja mam takiego lekarza który od pierszej wizyty chciał mi dać zwolnienie. W pierszej ciąży pracowałam do 7 miesiąca. Pracuję u siebie, jestem kierownikiem drogerii. Ale zwolnienie wzięłam wcześniej. Teraz zwolnienie biorę od najbliższej wizyty i też będę pracowała do końca lipca. To już postanowione. Nie na takich obrotach jak zawsze ale w domu bym zwariowała.
Jak się źle czujesz to lepiej weź. Śpij ile się da potem może być różnie.
 
A wejdź na główną stronę forum babyboom i poszukaj kategorii "fora zamknięte", tam powinno być nasze forum. Jesteś na liście więc powinnaś mieć dostęp.

Jak ktoś nie ma dostępu do forum zamkniętego to niech pisze. Później napiszę do Ani, żeby to sprawdziła
Dzięki🍓niestety nie pokazuje mi forów zamkniętych. Później spróbuje z laptopa... obecnie nie ruszam się z toalety.
Nie wiem czy to przez anginę czy przez osłabienie, ale wymiotuje i mam biegunkę na zmianę. Umieram po prostu od nocy...
 
reklama
Do góry