reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Witam w to ponure popołudnie u mnie 12 tydzień a mdłości i wymioty nadal nie ustępują także no cudnie jest. Z młodym do końca 4 miesiąca wymiotowałam i chyba szykuje się powtórka 😉
 
reklama
Dziewczyny ja od początku ciąży biorę Progesteron besines (odpowiednik Duphaston, mniej syntetyczny) 2x1 tabletka i mam codziennie bóle głowy odkąd wiem o ciąży. Czy któraś z Was też tak ma? Niewiem czy to właśnie od progesteronu czy to objaw ciąży i ciągłej zmiany stężenia hormonów. Progesteron zaczęłam brać tuż po owulacji,w między czasie pozytywny test i cały czas kontynuuje

Ja brałam Progesteron Besins co miesiąc po owulacji i nigdy mnie głowa od tego nie bolała. Natomiast każda z nas może reagować inaczej. Czytałam, że bóle głowy są jednym z dość popularnych objawów ciąży. Mój gin na ból poleca paracetamol a ibuprofen tylko do 28 tc.
 
Po dwóch poronieniach stresuje się takimi dluzszymi przerwami. Niby nic mi się złego nie dzieje ale człowiek sam się nakręca.

Ja też jestem po 2 poronieniach, ale teraz jestem już dużo dalej niż wtedy. Każdego dnia się boję się serduszko przestanie bić;( ale aktualnie jest wszystko w porządku. Każdy dzień ciąży jest dla mnie bardzo ważny;) wierzę że teraz się uda
 
Z ostatniej @ dzis 6+6 nie widzi serduszka a powinno juz byc. Jeśli w przyszłym tyg nie będzie to lipa 😭

„ Echo zarodka można najczęściej uwidocznić po 6. tygodniu trwania ciąży, a około 7. tygodnia – czynność serca płodu. Jednak należy pamiętać, że w 6. tygodniu ciąży zarodek może jeszcze nie być widoczny w trakcie badania USG ze względu na zbyt małe rozmiary.”

Jeszcze nie jest za późno :)
 
Cześć wszystkim przyszłym mamom😉 dlugo obserwowałam grupę i czytałam forum. Z mezem staralismy się o maluszka 2 lata. I niespodzianka, udało się 😁 Dziś 9 tydzień. Byliśmy mega zdziwieni bo ostatna wizyta 6.01 i nic nie było, więc przygotowana bylam do rozpoczęcia kolejnej stymulacji. Dla spokojnej głowy zrobiłam test 20.01 i pojawił się cud. Jesteśmy już po pierwszej wizycie, kolejna 20.02. Jakoś jeszcze w to wszystko nie wierzymy. Tylu lekarzy juz przerabialiśmy i kazdy zalecał wizytę w klinice niepłodności 😑 a tu proszę.
 
reklama
Oby
Owulacja na pewno się przesunęła, tylko nie wiem w którą stronę, bo... chcielismy sie od marca starać dopiero i kończylismy inaczej. Jeszcze jakiegos krwiaka lekarka widziała. Do poniwdziałky będę siedzieć jak na tykającej bombie
 
Do góry