reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
To lista osób, które chciały mieć dostęp so forum zamkniętego i te osoby podałam administratorce:
1. Truskaweczka2017
2. Aklime
3. Kruszek91
4. an.eta
5. majka201
6. Zapata
7. Kropka91
8. momtobe_90
9. Oleczkaaa
10. Agnieva
11. Dwa+Trzy
12. taisiya
13. w_karolcia
14. Natalia37
15. Margola1986
16. PatkaWariatka
17. oleeencja
18. Katarzynka111
19. Anisa15
20. Karolcia_
21. rozczochrana.mama
22. Kinia27D
23. Madeline.
24. jane.joenn
25. Ooollcciiaaa
26. Kamkaaa
27. Sandra1215
28. M-agdalena
29. Justynall
30. Melisa28
31. Aagusiaa
32. joatat
33. olaaa7
34. Lusia04
35. Zoja06
36. Katerinka80
37. Vilde
38. Olaa_
39. Doubler
40. magste
41. Revi@
42. floooowers
43. Joa123
44. Mischa206
45. 3mama86
46. sunshine83
47. FiolkaXxX
48. cosmolady
49. isanessa
50. Martamamaporazpierwszy
51. Blanca86
52. Mt85
53. Ankaa95
54. Re-Se
55. Preggers
56. JestemZosia
57. LaraW
58. aaanataliaaaa

Jak kogoś nie ma a chce być na forum zamkniętym to niech pisze to napiszę Ani, żeby i te osoby dodała :) a forum zamknięte będzie lada dzień :)

Supcio, dziękujemy 🥳🥳
 
Hej dziewczyny,
U mnie dziś 8tc5d i czuję się średnio. Jestem cały czas zmęczona i mam nudności. Od 2 tygodni jem tylko makaron z masłem albo chleb z masłem. Totalnie odrzucilo mnie od mięsa. Mam też bóle brzucha ale z dzidziusiem jest wszystko dobrze. Parę dni temu miałam usg i dzidzia miała 1.97 cm ;))
Bardzo na siebie uważam bo tak jak pisałam wcześniej to moja 3 ciąża. Wcześniej 2 poronienia na dość wczesnym etapie. Teraz jestem obłożona lekami: Acard, Heparyna, Eutyrox,progesteron,Nospa. Bardzo się boję ale staram się myśleć pozytywnie. Jestem na l4 i odpoczywam w domu.

Tym razem musi być dobrze!! Odpoczywaj dużo i myśl pozytywnie! [emoji7][emoji7]
 
Ja dziś 9+2 byłam na swojej planowanej wizycie. I cieszę się, bo wszystko jest dobrze.
Maleństwo ma 2,66 cm. Jak cudownie zobaczyć te malutkie rączki [emoji173]️ Aż się dziś wzruszyłam, jak zobaczyłam jak się rusza [emoji173]️

Ale super!!! Tez bym chciała u siebie zobaczyć taki widok [emoji4]
 
Cześć Dziewczyny, jak u Was samopoczucie?[emoji4]
Mam nadzieje, że mdłości coraz mniejsze! [emoji847]

U mnie jakieś dziwne zawroty głowy wcześniej nigdy czegoś takiego nie miałam, kojarzycie takie objawy?

Powiedzcie mi proszę czy to możliwe ze ja mam w 6tc już zmieniony jakby brzuch?[emoji85]
Jestem z natury szczupła ale zaczęły mi jakies żyły po bokach wychodzić nad biodrami a brzuch szczególnie z przodu cały czas wydęty... nie za wcześnie na takie perturbacje?
 
Cześć Dziewczyny, jak u Was samopoczucie?[emoji4]
Mam nadzieje, że mdłości coraz mniejsze! [emoji847]

U mnie jakieś dziwne zawroty głowy wcześniej nigdy czegoś takiego nie miałam, kojarzycie takie objawy?

Powiedzcie mi proszę czy to możliwe ze ja mam w 6tc już zmieniony jakby brzuch?[emoji85]
Jestem z natury szczupła ale zaczęły mi jakies żyły po bokach wychodzić nad biodrami a brzuch szczególnie z przodu cały czas wydęty... nie za wcześnie na takie perturbacje?
Ja mialam takie zawroty gdzies w 5tc ;) taki jakby helikopter, kac...
Brzuch tez od 6tyg zaczal sie powiekszac, od podbrzusza sie zaczelo i teraz wygladam jakbym wypiela. Ale jestem waska i szczupla takze gdzies ta macica musi sie miescic
 
reklama
Do góry