reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
@an.eta ja też mam brata bliźniaka i jakoś super tego nie wspominam :p może dlatego że prócz tego miałam jeszcze dwóch innych braci :p

O kurczę to pewnie miałaś ciężko jako jedyna dziewczyna :D. Ja też mam brata bliźniaka a do tego starszą siostrę i relację z bratem zawsze miałam bliższą. Bardzo dobrze wspominam wychowywanie się z bliźniakiem więc sama miałam cichą nadzieję na bliźnięta :)
 
A dużo wcześniej się zapisywałaś?
Ja jutro się zapiszę (będzie to 9t2d). Mam nadzieję, że nie będzie problemu ze znalezieniem wolnego terminu.

Do mojej doktor są długie terminy więc zapisałam się gdzieś z 3 tygodniowym wyprzedzeniem, bo zależało mi na konkretnym terminie :). Zwykle zapisuję się niecałe 2 tygodnie przed wizytą.
 
To ja teraz pomarudze... gin kazal mi odstawić duphaston bo jest niepotrzebny... 2 dni po odstawieniu bylo ok a od wczoraj takie delikatne brudzenie wkladki na brazowo... to takie mini plamienie, wlasnie bardziej takie brudzenie... wiec chyba jednak dalej go brac? Wzielam wieczorem... a ogolnie bralam tak profilaktycznie, bo bralam przed zajsciem w ciaze na uregulowanie okresu i potem kontynuowalam. Chyba musze jednak iSc po recepte bo nie mam az tyle
 
reklama
To bardzo duży jam na 7 tydzien😍 u mnie 1.8 w 8t2d
Heh, masz rację, pisałam w emocjach i z pamięci (marnej 😝) i mi się pokręciło ;) W rzeczywistości CRL 1,14 cm, więc już bardziej proporcjonalnie do wieku 😉
Tak czy inaczej widok bijącego serca dał mi niewyobrażalną ulgę 🥰 (na poprzednim USG nie było widać w ogóle zarodka i miałam trochę stresu - wniosek z tego taki, że nie wolno robić badania za wcześnie, bo tylko się człowiek naje strachu).
 
Do góry