reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Moi rodzice wiedza juz od jakiegos czasu. W niedziele bedziemy dzwonic do tesciow na Skype i wtedy sie dowiedza. Chcielismy najpierw odczarowac ta dla nas najtrudniejsza granice 7mego tygodnia. Tylko jedna ciaze udalo mi sie donosic dluzej... A i tak janstracilam w 24tc. Wszystko jest ok, wg usg 8tc serduszko nadal mocno bije, wiec mozemy sie juz powoli dzielic ta radoscia z najblizszymi [emoji3590]
No to nie mieliście łatwo :( a wiadomo czemu w 24tc sie zakończyła?
 
reklama
U mnie rodzice i tesciowie dowiedzieli sie w dzien babci rodzenstwo wie, jedna kolezanka z pracy i z zewnatrz, nie chcialam na razie nikomu wiecej mowic, ale moj maz tak sie cieszy, ze juz rodzina z jego strony wie i wszyscy jego znajomi z ktorymi ma stycznosc chyba rowniez... jak cos pojdzie nie tak to on bedzie musial sie tlumaczyc, nie ja.
A tak to zamierzam wziac zaswiadczenie od lekarza do pracy wiec zaraz beda wiedziec w pracy również
 
Kochane domowe sposoby na przeziębienie? [emoji848][emoji85] Chyba mąż mnie zarazil i coś mnie bierze a nie chce lekow brać by dzidzi nie zaszkodzić .....[emoji4][emoji3059] I czy powinnam iść do lekarza jak i tak nie dostanę żadnych leków? [emoji848]
Polecam kąpiel z solami na przeziebienie. Mnie pościło po 2 dniach i tylko katar męczył
 
U nas 10 tydzień, nikt nie wie czekamy do 5 lutego i wizyt jak będzie dobrze to powiemy rodzicom, nie wiem czy mówić młodemu ostatnio bardzo przeżył to że dzidzi zachorowało i nie będzie go, w 10 tygodni na wizycie dowiedziałam się że serce nie bije szpital czyszczenie ehhh.... Dlatego ta ostrożność. Trochę lepiej się czuje wymioty ustały nie jestem już taka senna, lepiej się pracuje co mnie cieszy bo lubię swoją pracę. Na prywatny wątek pisze się ale po 5 lutego...
 
U nas według apki też 10 tydzień, dużo osób się dowiedziało w 8 tygodniu ale to dlatego że mieszkam w małej mieścinie i już samo zwolnienie w pracy wywołało wielkie domysły... Także wiedziałam że i tak się nic nie ukryje, a je pracowałam ze stezonymi kwasami to od razu dostałam zwolnienie :)
 
Uff, udało mi się Was nadrobić, tempo jest zabójcze ;)

Hej dziewczyny, niestety muszę się z Wami pożegnać. Dziś w nocy poroniłam😭. Bardzo mi ciężko. Staraliśmy się prawie rok o tą fasolkę😞 Trzymam za Was wszystkie kciuki❤
Dusiu, strasznie mi przykro...🥺 Wirtualnie przytulam Cię mocno, przesyłam dobre myśli i życzę dużo siły i niegasnącej wiary w to, że będzie lepiej.

@w_karolcia Cieszę się razem z Tobą z serduszka i pozytywnych wieści! Możesz teraz odetchnąć głębiej po tej serii stresu ☺

Co do informowania bliskich o ciąży, to na razie wie tylko nasz synek (żeby był świadomy co się ze mną dzieje). Rodzicom i w pracy powiemy po kolejnym badaniu, na którym mam wielką nadzieję zobaczyć bijące serce... (wizyta 3.02.)
 
reklama
Też chcę być na liście :)
Powiem Wam jak to robiłam u nas na sierpniówkach 2017 bo jestem tam moderatorką. Zrobiłyśmy listę dziewczyn które się udzielają i chcą mieć dostęp do wątku zamkniętego. A później raz na jakiś czas sprawdzałam kto się udziela a kto nie i robiłam czystki
A to co, nie można po prostu obserwować? Przecież nie każdy ma potrzebę komentować i nabijać nowych stron tylko po to żeby odp. Na pytanie czy też go boli głowa dzisiaj...
 
Do góry