reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny,a jak u Was z seksem? Ja nie mam kompletnie ochoty,a mąż poszkodowany 🙄 Jak już się przekonam to jakiś taki dziwny strach mnie ogarnia.. Chyba ta ciąża całkowicie zamieszala mi w głowie 🤔🤔
 
reklama
Dziewczyny,a jak u Was z seksem? Ja nie mam kompletnie ochoty,a mąż poszkodowany [emoji849] Jak już się przekonam to jakiś taki dziwny strach mnie ogarnia.. Chyba ta ciąża całkowicie zamieszala mi w głowie [emoji848][emoji848]



Właśnie miałam Was o to pytać [emoji1324]‍♀️ jak zakładałam spirale to pierwszy miesiąc zanim się przyzwyczaiłam i macica była ( nie wiem jak to opisać ) ruszona? Ciagle miałam ochotę na seks 24h. W poprzednich ciążach tak nie miałam a teraz się czuje właśnie tak jak po założeniu spirali. Non stop mam chcice [emoji848] i non stop czuje podniecenie i motylki [emoji81] nie wiem jak z tym sobie radzić , bo mam tego krwiaka i seks zabroniony 🤷‍♀️
 
Dziewczyny,a jak u Was z seksem? Ja nie mam kompletnie ochoty,a mąż poszkodowany [emoji849] Jak już się przekonam to jakiś taki dziwny strach mnie ogarnia.. Chyba ta ciąża całkowicie zamieszala mi w głowie [emoji848][emoji848]
Też miałam o to pytać [emoji14]
Ja obecnie straciłam ochotę.. I właśnie czuje jakiś taki strach [emoji33].. Jutro będę u położnej więc zapytam czy wszystko jest ok i czy możemy..
 
Byłam na wizycie. Wg usg 6tydz 5d. Serduszko pięknie bije.
Lekarz nie założył mi karty ciazy (twierdzi, że dopiero po 12 tyg?). Nie każe przychodzić co miesiąc, mówi, ze jeżeli nic się nie dzieje to w okolicach 13 tyg na usg genetycznym. Jakieś to wszystko dziwne dla mnie. Niby najlepszy w mieście. 300 zł za wizytę.
Pytałam o możliwość odbycia cc po cc. U nas w mieście podobniez maja problem z honorowaniem mimo tego, ze porod siłami natury po przebytym cięciu niesie za sobą ryzyko rozejścia blizny i pęknięcia macicy. Powiedzial, żebym udała się do psychiatry po zaświadczenie choć z tym zaświadczeniem tez może być problem we włocławskim szpitalu. Ja nie wiem dziewczyny jak to zrobić. Ogólnie chciałam mieć termin konkretny i operacje w Bydgoszczy ale jak się okaze ze zacznę rodzic wcześniej to co wtedy ? Będą mi kazali rodzic? Przerażona jestem.
Ten lekarz to jakiś dziwak. Ja byłam u swojego gdy byłam 6+3 i odrazu założył mi kartę. Serduszko biło. Za wizyte zaplacilam 100zl. Po 2 tyg poszlam po l4(dostałam prawie na miesiac) i zrobil mi tez usg i nic nie zaplacilam.
 
Dziewczyny,a jak u Was z seksem? Ja nie mam kompletnie ochoty,a mąż poszkodowany [emoji849] Jak już się przekonam to jakiś taki dziwny strach mnie ogarnia.. Chyba ta ciąża całkowicie zamieszala mi w głowie [emoji848][emoji848]
Ja nie mam w ogóle ochoty.. Ale myślę że jutro coś podizalamy, akurat w środę mam wizytę to zobaczę czy żadnych plamien nie będzie :)
 
Dziewczyny,a jak u Was z seksem? Ja nie mam kompletnie ochoty,a mąż poszkodowany [emoji849] Jak już się przekonam to jakiś taki dziwny strach mnie ogarnia.. Chyba ta ciąża całkowicie zamieszala mi w głowie [emoji848][emoji848]

U mnie zero ochoty . Od kiedy zaszłam w ciąże stało się to dla mnie zbędne [emoji25]
 
reklama
Do góry