reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Paulina, nie zgadzam się z Tobą. 😊choćby takie forum jak to pomaga nam bardzo często. Co więcej,szczerze to ja sobie absolutnie wyobrażam dodatkowe 10 min wizyty u ginekologa, które jest w stanie rozwiać większość wątpliwości i pozwolić na większe poczucie bezpieczeństwa. Ale oczywiście to sprawa indywidualna. 😊
We wszystkim trzeba znać umiar - pewnie że przy zdrowym rozsądku i internet, i to forum to kopalnia wiedzy! Dopóki pamiętamy, że każdy organizm jest inny, więc i ciąża też, że artykuły w internecie, zwłaszcza na tych popularnych stronach, muszą się sprzedawać, a ludzka psychika jest tak skonstruowana, że najbardziej sprzedaje się strach i poczucie zagrożenia... Jeśli pamiętamy o tym wszystkim i staramy się przesiewać zdobywane informacje i staramy się zachowywać zdrowy rozsadek, to jak najbardziej masz rację😊.
Ale wiem ze nie zawsze się da! Sama mam pełno obaw...takie już chyba życie mam i przyszłych mam!
 
reklama
Współczuje . Ja śpię jak dziecko. Jednak pies mnie obudził - wydzierał się jak opętany. Chyba ktoś wracał z sobotniej imprezy.
Mnie wszystko budzi, dosłownie :/ Nie dość, że zasnąć nie mogę to jak już o 5 się udało to godzinę później budzik u sąsiada słyszałam :/

Ja dziś od 6 nie mogę spać [emoji44]

Dziewczyny, a czy wy rano też czujecie takie ssanie w żołądku? Tak jakbym dwa dni nic nie jadła...
Ja mam to właśnie ssanie od 1 w nocy, nie znałam tego wcześniej. Aż pod mostkiem mnie boli :/ a po 2 już wiszę nad muszlą :/ Może faktycznie z głodu..
 
Boże u mnie to samo do 2.30 się przerzucałam z boku na bok...
Ja się nawet dobrze przerzucić nie mogę bo od razu sprint do wc.

Jak mogę pomarudzić bez konsekwencji to wiem już, że to moje ostatnie dziecko ;)
Jeszcze niedawno o czwartym myśleliśmy, gdyby teraz córa się urodziła. Ale ja to albo za stara już jestem albo faktycznie 3 ciąża jest najcięższa ;)

Na genetyczne dostanę teraz skierowanie tylko nie wiem, czy szukać na NFZ, czy sobie darować i od razu iść do tej mojej Ginki prywatnie.

Co do cukrzycy to waga nie ma wpływu. Ciążę zaczynałam z 49kg, przytyłam 30! A cukry mialam idealne. W drugiej ciąży też. Teraz jak tyle przytyję to nigdy już nie zrzucę tylko nie wiem, jak przemówić do mojego organizmu, że wystarczy połowa tych kg :/
 
Ja się nawet dobrze przerzucić nie mogę bo od razu sprint do wc.

Jak mogę pomarudzić bez konsekwencji to wiem już, że to moje ostatnie dziecko ;)
Jeszcze niedawno o czwartym myśleliśmy, gdyby teraz córa się urodziła. Ale ja to albo za stara już jestem albo faktycznie 3 ciąża jest najcięższa ;)


Nie mowilas tego samego przy 2gim? [emoji14]
 
Tez miałam miesiączkę 21 grudnia :D mi na apce wychodzi 5 tydz. A w poniedziałek byłam u gin robiła usg ale totalnie nic nie było wiec się martwię już :( i coraz bardziejs tresuje się wizyta poniedziałkowa[emoji45][emoji45]
Ja też ostatni okres 21 grudnia 😁
Mi zaczęła się 21 ale do 27 trwała... i dopiero potem tulaski
My się kochamy codziennie minimum 2razy, wiec nie mam pojęcia, kiedy zaciązyłam, mieliśmy się starać o kinderka dopiero od marca 😅
Mmm frytki zjadłabym... generalnie słonych rzeczy mi się chce jakoś dziwnie....
A dziewczyny podpowiedzcie mi proszę czy moja wizyta w pon u gina ma sens? W srode byłam i nic nie wiedział na usg tymczasem HCG 71 w srode w pt 171... czy w pon jest wogole szansa aby coś zobaczył? I czy moje HCG nie jest za niskie biorąc pod uwagę ze miesiączka zaczęła się 21 i trwała do 27? Strasznie się smutam i martwię 😞😞
Robiłam bete w czwartek i miałam ponad 2300 ostatni @21.12
Ja dziś od 6 nie mogę spać [emoji44]

Dziewczyny, a czy wy rano też czujecie takie ssanie w żołądku? Tak jakbym dwa dni nic nie jadła...
Ja to się w nocy budzę co 2h z głodu właśnie. Tak mnie ssie, że muszę chociaż banana zjeść, już się boję, że jak haban wyglądać będś
 
reklama
Do góry