reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mój organizm chyba przestawia się na tryb macierzyństwo. Co noc, od godziny 1 do 4/5 nie mogę spać. Potem zasypiam i budzę się o 8. Na szczęście w nocy nie męczyły mnie nudności, a że zasnąć nie mogłam to o godzinie 1 w nocy sprzątałam kuchnię :-p Ta ciąża to totalnie wywraca człowiekowi życie do góry nogami.

Dziewczyny czy USG w 12 tygodniu jest już robione przez brzuch ( jestem szczupła)? Chciałam zabrać ze sobą męża ( niech w końcu zobaczy co " zmajstrował" ;) myślicie, że lekarz się zgodzi, żeby był przy badaniu?
Z tego co czytałam to różnie, 12tyg to taka granica od której już można przez powłoki brzuszne, ale to też zależy od sprzętu i lekarza... Najlepiej zadzwoń i zapytaj😊!
Co do spanka mam bardzo, BARDZO podobnie, tyle że nie śpię od 2/3, o 4/5 zasypiam😅. Ale ja chyba też wrażliwa pod tym względem jestem, jak tak sobie pomyślę to w czasie PMSu też mi się zawsze gorzej spało, widocznie tak reaguje na hormony🤷‍♀️
 
reklama
Mój organizm chyba przestawia się na tryb macierzyństwo. Co noc, od godziny 1 do 4/5 nie mogę spać. Potem zasypiam i budzę się o 8. Na szczęście w nocy nie męczyły mnie nudności, a że zasnąć nie mogłam to o godzinie 1 w nocy sprzątałam kuchnię :-p Ta ciąża to totalnie wywraca człowiekowi życie do góry nogami.

Dziewczyny czy USG w 12 tygodniu jest już robione przez brzuch ( jestem szczupła)? Chciałam zabrać ze sobą męża ( niech w końcu zobaczy co " zmajstrował" ;) myślicie, że lekarz się zgodzi, żeby był przy badaniu?
Genetyczne w 12tyg robi sie raczej dopochwowo ale przeciez to nie przeszkadza by zabrac meza :)
 
Mój organizm chyba przestawia się na tryb macierzyństwo. Co noc, od godziny 1 do 4/5 nie mogę spać. Potem zasypiam i budzę się o 8. Na szczęście w nocy nie męczyły mnie nudności, a że zasnąć nie mogłam to o godzinie 1 w nocy sprzątałam kuchnię :-p Ta ciąża to totalnie wywraca człowiekowi życie do góry nogami.

Dziewczyny czy USG w 12 tygodniu jest już robione przez brzuch ( jestem szczupła)? Chciałam zabrać ze sobą męża ( niech w końcu zobaczy co " zmajstrował" ;) myślicie, że lekarz się zgodzi, żeby był przy badaniu?

Ze mną mąż był na usg w 5 i 7 tygodniu ciąży, oba dopochwowo. Ani on ani lekarz nie mieli z tym problemu :)
 
Lenko miałam tak przez 3 tygodnie. Teraz jestem w 8+2 i trochę przeszło. Lekarka powiedziała mi że to całkiem normalne i mam się nie stresować. Źle jest jak ból jest ostry i jest plamienie a tak to normalne.
Ja jestem 8+3 i juz nie mam takiego bolu brzucha jak we wcześniejszych tygodniach. Piersi bolą jak bolały. I mam zaczerwieniona brodę. Innych objawów nie mam. Śluz mam biało kremowy ale nie ma go tak dużo jak wcześniej.
 
Mój organizm chyba przestawia się na tryb macierzyństwo. Co noc, od godziny 1 do 4/5 nie mogę spać. Potem zasypiam i budzę się o 8. Na szczęście w nocy nie męczyły mnie nudności, a że zasnąć nie mogłam to o godzinie 1 w nocy sprzątałam kuchnię :-p Ta ciąża to totalnie wywraca człowiekowi życie do góry nogami.

Dziewczyny czy USG w 12 tygodniu jest już robione przez brzuch ( jestem szczupła)? Chciałam zabrać ze sobą męża ( niech w końcu zobaczy co " zmajstrował" ;) myślicie, że lekarz się zgodzi, żeby był przy badaniu?
Tak przez brzuch, ja na prenalatne zabieram męża i córkę :)
 
U mnie to będzie USG prenatalne wykonywane w całkiem innej przychodni, przez innego lekarza i w całkiem inny mieście. No nic najwyżej wezmę męża i przed badaniem zapytam się lekarza jak będzie wykonywane i czy mąż może być.
Mi lekarka powiedziała że mam w 12 tygodniu z mężem przyjść, więc śmiało 😘
 
reklama
Do góry