reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Wagą teraz się nie przejmuj [emoji4] później będziemy się martwić jak się tego pozbyć, chociaż niektórym samo schodzi[emoji23]

Ja na początku nie jadłam prawie nic a spodni dopiąć nie mogłam [emoji16] teraz jest ciut lepiej.
Ciutek się przejmuje nie samą wagą bo póki co waże 53kg a potencjalnymi chorobami jak cukrzyca w ciąży ect. Wystrzegałam się słodyczy przez kilka lat i jakieś pół roku temu się rozkręciłam (zaczęło się niewinnie od lodów w lecie). Nie ma dnia żebym nie zjadła czegoś słodkiego. Oglądałam dokument o cukrze i mam świadomość że muszę się tego nowego nawyku pozbyć. Szczególnie dla fasolki🙂
Macie jakieś sprawdzone przepisy i diety już?
 
reklama
Dla mnie noce są okropne kompetnie spać nie mogę, rano jestem wsypana. A głód tez mi doskwiera
Dzień dobry Wszystkim 😘karolciu przykro mi u mnie podobnie...a macie Dziewczyny takie mega wzdęcia bolesne w nocy i ciągniecie brzucha? Ta noc była dla mnie fatalna, nie wiem intuicja mi coś mówi ze tak nie wyglada noc w prawidłowej ciąży😔 miłego dnia
 
Dzień dobry Wszystkim [emoji8]karolciu przykro mi u mnie podobnie...a macie Dziewczyny takie mega wzdęcia bolesne w nocy i ciągniecie brzucha? Ta noc była dla mnie fatalna, nie wiem intuicja mi coś mówi ze tak nie wyglada noc w prawidłowej ciąży[emoji17] miłego dnia

Dla mnie noc tez dramat, cały czas się budziłam i sprawdzałam czy to nie okres. To wszystko nie na moje nerwy...

Będzie dobrze wiem, ze nie powinnysmy się zamartwiać i postarajmy się :)
 
Hej. Podczytuje tu Was ale na razie się nie udzielałam. Mam pytanko odnośnie prenatalnych- czy będziesz mieć na NFZ, a jeśli tak to czy to skierowanie było od lekarza na NFZ. Niezbyt się w tym orientuje, czy wystarczy 35+ żeby zrobić bezpłatnie. Stresuje się bardzo ale cóż poradzić, oby wszystko było ok.


Hej. Nie pisałam
Ja mam 36 lat, skierowanie od prywatnego lekarza a prenatalne za darmo na NFZ. Nie wiem skąd jesteście ale na Śląsku polecam klinikę Sadowskiego w Katowicach na Ligocie. W pierwszej ciąży w 12 TC dowiedziałam się że będzie córeczka. To jest jakiś pakiet bo zapisując mnie pani powiedziała że będą mi krew pobierać. USG w 20 TC też jest od razu na NFZ.
 
Dzień dobry mamusie 😊 Jak się dziś czujecie oprócz niewyspania, czytałam niektóre wypowiedzi.. Ja też dziś spać nie mogłam,A to dziwne bo do tej pory tylko bym spala. Od wczoraj zaczął mnie boleć brzuch jak na @ tylko znacznie mniej. Czy wy też tak macie? Ja wariuje 😡😡
 
Dzień dobry mamusie 😊 Jak się dziś czujecie oprócz niewyspania, czytałam niektóre wypowiedzi.. Ja też dziś spać nie mogłam,A to dziwne bo do tej pory tylko bym spala. Od wczoraj zaczął mnie boleć brzuch jak na @ tylko znacznie mniej. Czy wy też tak macie? Ja wariuje 😡😡
Lenka na pewno macica się rozciąga. Czytałam na ten temat B dużo i podobny objaw ma wiele mam na początku! Główka do góry i pięknej niedzieli..... 🤗🤗🤗
 
Lenka na pewno macica się rozciąga. Czytałam na ten temat B dużo i podobny objaw ma wiele mam na początku! Główka do góry i pięknej niedzieli..... 🤗🤗🤗
Lenko miałam tak przez 3 tygodnie. Teraz jestem w 8+2 i trochę przeszło. Lekarka powiedziała mi że to całkiem normalne i mam się nie stresować. Źle jest jak ból jest ostry i jest plamienie a tak to normalne.
 
reklama
Do góry