reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Może za gorącą wodę miałaś w wannie ? Z tąd te krwawienie? Ja też uwielbiam wannę i wręcz wrzącą wodę ale w ciąży staram się lać tylko ciepła i długo nie siedzieć. Nie martw się będzie dobrze[emoji8]

Z wanny korzystam w miarę szybko raz w tyg [emoji6] tak to pod prysznicem jestem , wody nie leje gorącej jak zawsze [emoji6]
Ja plamilam z każdym dzieckiem i się nie stresowałam bo miałam tabletki ... a tutaj nic zdana na laske losu
 
Dziewczyny, a w kolejce do zabiegowego korzystacie już ze swojego prawa pierwszeństwa ?
Muszę oddac krew , punkt od 7.30 i tak myslę, ze dobrze byłoby wejść bez kolejki i się do pracy nie spóźnić ;)

U nas też nie wpuszczają, aż w końcu wywiesili karteczkę że ciężarne mają pierwszeństwo [emoji16]


Dziewczyny nie stresujcie się tak tym ze jeszcze lekarz nic nie widzi, ja w pierwszej ciąży też tak miałam poleciałam do lekarza zaraz po zrobieniu testu i lekarka do mnie że ona ciąży tu nie widzi, tydzień później już było widać, ale byłam już u innego lekarza [emoji4]
 
Tak się wkurzalam że nie zrobiła mi USG a byłam 6+4. Ale jak tak teraz czytam ile to dla was stresu bo jeszcze nic nie widać to zaczynam myśleć że to ma sens że USG robią dopiero w 8 tygodniu. Wtedy już wszystko jest pewne. Dajcie sobie czas a napewno będzie dobrze 👍
To zależy, ja byłam i właśnie w 6+4 zobaczyłam serduszko :) uspokoiłam się i teraz bez stresu czekam na następną wizytę.
 
reklama
Do góry