reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny powodzenia na wizytach:)

@oleeencja obyś zdarzyła!! Na stałe zostajesz na granicą czy czasowy wyjazd? :)

Ja w poprzedniej ciazy byłam na l4 od samego początku bo siedząc czy biurku miałam bóle brzucha ciagle.. Zobaczymy jak tym razem będzie. Ale też mam stres w pracy i chciałabym wcześniej isc, bo studia podyplomowe robię i nauki trochę mnie czeka..
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach:)

@oleeencja obyś zdarzyła!! Na stałe zostajesz na granicą czy czasowy wyjazd? :)

Ja w poprzedniej ciazy byłam na l4 od samego początku bo siedząc czy biurku miałam bóle brzucha ciagle.. Zobaczymy jak tym razem będzie. Ale też mam stres w pracy i chciałabym wcześniej isc, bo studia podyplomowe robię i nauki trochę mnie czeka..
Jak na razie leci 6 rok i na razie nie chcemy wracać. Zdążyłam w ostatniej chwili by odprawić walizkę, miałam 4 minuty :p. Teraz grzecznie siedzę i czekam na samolot.
 
Ja wakacyjnie jezdzilam za granicę na studiach. Fajna kasa, ale jakoś nie chciałam zostać na dłużej. Teraz trochę inne mam podejście bo to co się w Polsce dzieje to jakiś hardcore..
 
no ja pierdziu, tyle sie napisalam, a wszystko zostalo prawie skasowane :/

Jezusicku, dwa dni mnie nie bylo..a mam teraz 40 stron do ogarniecia :)
Jestem załamana ;( Wszystko byłoby ok, Kropka ma 3mm i bijące serducho ale niestety obok jest ogromny krwiak, który może wszystko zniszczyć ;( ;( Moja Ginka wie, że bez takich informacji panikuję wystarczająco ale widziałam po Jej minie, że nie jest dobrze. Biorę wszystkie leki, które powinnam, więcej nie da się zrobić. Zwolnienie i całkowity zakaz czegokowiek poza leżeniem. To by było na tyle w temacie zdrowego ruchu ;(
W razie plamienia/krwawienia szpital. Mam myśleć pozytywnie bo i tak ode mnie teraz niewiele zależy ;(
Wiedziałam, że te sny i intuicja nie są bez znaczenia ;( ;(
serduszko jest najwazniejsze :* Tule mocno i trzymam mocno kciuki, by wszystko zakonczylo sie pomyslnie :)
Lez, wypoczywaj i nie stresuj sie
 
reklama
Haha tak cywilny na 35 osob z obiadem i kolacja [emoji1745][emoji23] bo nam bylo szkoda hajsu ciezko zarobionego na wywalenie go na wesele [emoji23][emoji23][emoji23]
O matko jesteś jedyną osobą, która znam która ma takie zdanie jak ja[emoji16][emoji16] my z mezem zrobiliśmy przyjęcie na 50 osób, bo nie chcieliśmy robić postaw się a zastaw sie:) nie rozumiem tych weselnych szopek:) jeszcze jak ktoś jest mega zarobiony to spoko, ale mnóstwo moich znajomych kredyty na wesele brało i bierze..
 
Do góry