reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
@Kamkaaa ogromne gratulacje!los lubi płatać nam takie figle :) spokojnych 9 miesięcy

@oleeencja w PL są dostępne syropy dla kobiet w ciazy pre.nalen

@momtobe_90 ja się czuje jakbym była caly czas na kacu :( dziś miałam takie zawroty głowy ze jak wracałam ze sklepu z dziećmi to aż mna zachwiało.

@Zapata jak mnie boli żołądek to kładę się na brzuchu żeby uszedł gaz ;)

@mamasylwia3 faktycznie przyrost jest niewielki. Robiłaś w tym samym lab? Powtórz za 2 dni i porównaj do tego dzisiejszego. Zycze aby beta wystrzelił do góry :)

Dziewczyny ja już po wizycie, serducho jest! Biło pieknie[emoji173]️ trochę jestem w szoku po tej wizycie, ze to się wszystko dzieje na serio :p

Super!! Gratuluję serduszka :) to na pewno piękny widok ♡. Kiedy zapisalaś się na następną wizytę?

Hehe sposobu z leżeniem na brzuchu nie znałam, wypróbuję chociaż bolesne piersi trochę przeszkadzają :D
 
Jeśli chodzi o balsamy polecam masła organique. Są mega
Z kosmetykami warto uważać, unikać parabenow, lakierów z toluenem, formaldehydem (uposledzaja rozwój narządów płciowych u płodu, a np znany utwardzacz Seche Vite ma go w sobie... Jak I wiele tych cudownych odżywek X w 1), unikać kosmet. Z olejkami eterycznymi, perfumy (niestety) i wszelkie odswiezacze, świeczki zapachowe są odradzane do wdychania we wczesnej ciąży szczególnie. Unikać należy kremów/ podkładów z filtrami chemicznymi, zabronione są wszelkie formy VIT. A(retinol), kwasów, salicylanow, wdychania rozpuszczalników (zmywacz np). Unikać ekstraktów Goji, kofeiny i innych pobudzających krążenie.
Ja właśnie robię porządki w kosmetykach i niestety 3/4 idzie w ręce koleżanek bo nie nadają się dla mnie w ciąży. Sprawdziłam choćby mój krem BB i już na początku wypatrzy lam 2 składniki niepolecane w ciąży... Naturalne kosm. też poszły pod lupę i masa z nich zawiera olejki eteryczne - w odstawkę. Jeszcze szampony i odżywki przejrzę i już się boję bo mam swoich faworytów bez których ciężko zapanować nad czupryna...
 
Robiłam w tej samej sieci ale nie w tym samym miejscu, nie pozostaje mi nic innego jak czekać do środy na kolejny wynik.
Co do bólu żołądka to polecam rumianek i melisę.
Gratuluję serduszka! Super! :)
 
Cześć, nie nadrobię was wszytskich bo już ładnie nastukalyscie:)

Czekam na wizyte 22.01 żeby zobaczyć serduszko. To moja druga ciąża. Córa ma 4 lata. Teoretycznie poród na 14.09.

Trochę się martwię bo grype miałam jak już w ciazy byłam. Leki dostosowane do ciąży, ale wirus to wirus..

Witam was wszystkie i będę już zagladac:)
 
Ostatnia edycja:
@Kamkaaa ogromne gratulacje!los lubi płatać nam takie figle :) spokojnych 9 miesięcy

@oleeencja w PL są dostępne syropy dla kobiet w ciazy pre.nalen

@momtobe_90 ja się czuje jakbym była caly czas na kacu :( dziś miałam takie zawroty głowy ze jak wracałam ze sklepu z dziećmi to aż mna zachwiało.

@Zapata jak mnie boli żołądek to kładę się na brzuchu żeby uszedł gaz ;)

@mamasylwia3 faktycznie przyrost jest niewielki. Robiłaś w tym samym lab? Powtórz za 2 dni i porównaj do tego dzisiejszego. Zycze aby beta wystrzelił do góry :)

Dziewczyny ja już po wizycie, serducho jest! Biło pieknie[emoji173]️ trochę jestem w szoku po tej wizycie, ze to się wszystko dzieje na serio :p
Gratuluję serduszka :*
 
Dziewczyny tak bardzo chciałam być z wami do września ale chyba się nie uda :(
Beta w czwartek 471 dzisiaj 1064 :/
 
My dziś też po usg. I jest nasze bijące ❤ I mąż sobie zobaczył nasz diamencik (na usg bejbik I pęcherzyk zoltkowy wygląda jak pierścionek zaręczynowy 🤩)
5.5mm, nie wiem który tydzień bo i aplikacje i 2 lekarzy mówią coś innego. Coś między 5+ a 7.
Tak my jak i lekarka była wniebowzieta (to miała być nasza 1 wizyta na oddziale lecz. niepodnosci, której nie odwołałam).
IMG_20200113_105455.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
My dziś też po usg. I jest nasze bijące [emoji3590] I mąż sobie zobaczył nasz diamencik (na usg bejbik I pęcherzyk zoltkowy wygląda jak pierścionek zaręczynowy [emoji2956])
Tak my jak i lekarka była wniebowzieta (to miała być nasza 1 wizyta na oddziale lecz. niepodnosci, której nie odwołałam). Zobacz załącznik 1067903
Gratuluję :*
 
Do góry