reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, zrobiłam test w w ubiegły czwartek i był pozytywne, wizytę u lekarza mam dopiero w czwartek. Trochę się martwię bo w czwartek zrobiłam bete i wyszła 76, dziś powtórzyłam i była 96, powinien to być 5 tydzień, trochę niski wynik, zaczynam się zamartwiać:/ to moja trzecia ciąża, mamy córkę 9lat i syna 7 lat,, ta ciąża to niespodzianka (bardzo się ucieszyliśmy)

Czy badanie robiłaś w tym samym laboratorium?
 
Dziewczyny, pomocy!! Mam taki ból żołądka, że zaraz się przekręce... czuję taki ostry ból, szczególnie przy poruszaniu, normalnie jakbym czuła ścianki żołądka. Bałam się czy to nie macica i czy coś się nie dzieje, ale ból jest umiejscowiony wyżej... Właśnie mąż robi mi rumianek, a może macie jakieś swoje sposoby? Nigdy brzuch mnie tak nie bolał...
 
Dziewczyny, pomocy!! Mam taki ból żołądka, że zaraz się przekręce... czuję taki ostry ból, szczególnie przy poruszaniu, normalnie jakbym czuła ścianki żołądka. Bałam się czy to nie macica i czy coś się nie dzieje, ale ból jest umiejscowiony wyżej... Właśnie mąż robi mi rumianek, a może macie jakieś swoje sposoby? Nigdy brzuch mnie tak nie bolał...
Mnie tez dzis boli zoladek caly dzien. Tak jakby byl scisniety. Do tego mam mega zgage i jestem caly dzien glodna chociaz jem regularnie [emoji1745]
 
A jak sobie radzisz z bólem? Ja się wczoraj wieczorem najadłam jajek na twardo i zjadłam kilka szprotek z puszki, to chyba winowajca, bo pobolewa mnie od rana :(
Rumianek z mieta i leze na plasko zeby nie uciskac zoladka [emoji1745] ale mam momenty, ze az mnie trzesie. Mam nadzieje, ze to przejsciowe [emoji849]
 
reklama
@Kamkaaa ogromne gratulacje!los lubi płatać nam takie figle :) spokojnych 9 miesięcy

@oleeencja w PL są dostępne syropy dla kobiet w ciazy pre.nalen

@momtobe_90 ja się czuje jakbym była caly czas na kacu :( dziś miałam takie zawroty głowy ze jak wracałam ze sklepu z dziećmi to aż mna zachwiało.

@Zapata jak mnie boli żołądek to kładę się na brzuchu żeby uszedł gaz ;)

@mamasylwia3 faktycznie przyrost jest niewielki. Robiłaś w tym samym lab? Powtórz za 2 dni i porównaj do tego dzisiejszego. Zycze aby beta wystrzelił do góry :)

Dziewczyny ja już po wizycie, serducho jest! Biło pieknie[emoji173]️ trochę jestem w szoku po tej wizycie, ze to się wszystko dzieje na serio :p
 
Do góry