reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny, może któraś z Was sie orientuje i pomoże? Pisałam do mojego lekarza ale póki co cisza z jego strony...
Ale w sumie o co chodzi? ;) Niektóre wyniki moczu mialam gorsze i lekarz mówił, ze w porządku jest. Leukocyty i bakterie mogą sie pojawić, moze to oznaczać, ze coś "dostało sie" podczas pobierania próbki (nawet przy dokladnym podmyciu itd. wydzielina z pochwy może zanieczyscic próbkę), czasami leukocyty i bakterie mogą wiązać się z infekcją pochwy lub pęcherza, cewki moczowej. Lekarz może zlecić dodatkowe posiewy moczu lub wymazy z pochwy. A szczawiany tez miałam, u mnie to wynika ze skłonności do robienia sie piasku w nerkach i tu trzeba uważać na to co je sie i pije i ile (wód mocno zmineralizowanych lepiej unikać)...
 
reklama
A dziękuję dobrze się czuje.

Ja w połogu byłam cięta szczególnie na teściową i jej rady tak mnie wkurzala ale wtedy jeszcze razem mieszkaliśmy to była masakra. Teraz na szczęście mieszkamy osobno. Jak mi raz powiedziała że mam dziecko przykryć bo jest zimno A było gorąco w domu to się poryczalam już tak mi nerwy puściły 🤣 ale wtedy miałam 22 lata teraz to już sobie nie dam żadnych złotych rad wciskać (Już mam 31) ona ma dwoje dzieci moje już będzie trzecie także za każdym razem jej to powiem i na pewno da sobie spokój 😅
Ja się boję tylko porodu bo to booooli no nie da się ukryć że ból jak ja pier.... 🤦‍♀️ ale polog to nic strasznego jak okres dla mnie tylko troszkę dłużej. Podczas okresu też mam humory 🤣🤣🤣
 
Ale w sumie o co chodzi? ;) Niektóre wyniki moczu mialam gorsze i lekarz mówił, ze w porządku jest. Leukocyty i bakterie mogą sie pojawić, moze to oznaczać, ze coś "dostało sie" podczas pobierania próbki (nawet przy dokladnym podmyciu itd. wydzielina z pochwy może zanieczyscic próbkę), czasami leukocyty i bakterie mogą wiązać się z infekcją pochwy lub pęcherza, cewki moczowej. Lekarz może zlecić dodatkowe posiewy moczu lub wymazy z pochwy. A szczawiany tez miałam, u mnie to wynika ze skłonności do robienia sie piasku w nerkach i tu trzeba uważać na to co je sie i pije i ile (wód mocno zmineralizowanych lepiej unikać)...
Dziękuję, uspokoiłaś mnie 🥰
 
Dziewczyny, może któraś z Was sie orientuje i pomoże? Pisałam do mojego lekarza ale póki co cisza z jego strony...

Hej :) Ja mam jutro do lekarza gin i również leukocyty w moczu ale u mnie pisze :Wynik 5-10 wpw a u Ciebie tylko że wykryto więc nie wiemy ile ich jest i jak interpretować wynik. A jeśli chodzi o kryształy szczawianowe to chyba świadczy o tym,ze za mało pijesz płynów w ciągu dnia (tak mi kiedyś lekarz mówił). Ale to tylko moja opinia,najlepiej poradzić się lekarza.
 
Hej :) Ja mam jutro do lekarza gin i również leukocyty w moczu ale u mnie pisze :Wynik 5-10 wpw a u Ciebie tylko że wykryto więc nie wiemy ile ich jest i jak interpretować wynik. A jeśli chodzi o kryształy szczawianowe to chyba świadczy o tym,ze za mało pijesz płynów w ciągu dnia (tak mi kiedyś lekarz mówił). Ale to tylko moja opinia,najlepiej poradzić się lekarza.
Wypijam 3 litry samej wody w ciągu dnia, już chyba więcej w siebie nie wleje 😅 i u mnie też leukocyty 5-10 wpw
 
Cześć Dziewczyny, pozwolicie, że dołączę do Was 😊 u Nas coraz bliżej terminu mam na 12.09, ale cc planowane wyznaczone na 7.09. Tylko raczej nie wytrzymam z synkiem tyle czasu zapakowana, bo ostatnio na wizycie był to 35+5 tc szyjka tylko 9 mm, ale jeszcze twarda i zamknięta. Od 20 tc ta szyjka mi się skraca. Boje się właśnie, że na czas nie rozpoznam skurczy(już od 20 tc mam twardnienia) i za późno pojadę. A do szpitala jest 30 min...
 
reklama
Ja też mam właśnie te twardnienia już od jakiegoś czasu. Ale szyjka ostatnio jak byłam na wizycie naszczescie wporzadku. Jutro mam wizyte ciekawe co tym razem wyjdzie 😉
 
Do góry