reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
W niedziele blada krecha, w poniedziałek już ciemniejsza ale nie taka ładna jak testowa;)
Moja była dzisiaj bladsza niż w środę...dlatego się martwię i mam nadzieję że to dlatego że test był innej firmy :( jutro beta ale strach okropny. W marcu w 30dc miałam 85 a w 32dc 237 . Potem Poronilam. Ale jak patrzę na Wasze bety to macie duzo większe niż ja w tedy.
 
Moja była dzisiaj bladsza niż w środę...dlatego się martwię i mam nadzieję że to dlatego że test był innej firmy :( jutro beta ale strach okropny. W marcu w 30dc miałam 85 a w 32dc 237 . Potem Poronilam. Ale jak patrzę na Wasze bety to macie duzo większe niż ja w tedy.

Ja robiłam dwa testy tej samej firmy, nie martw się. Wydaje mi się, że nawet jeśli coś by się działo to beta tak od razu nie spada tylko wolno przyrasta
 
Madeline pięknie!! To teraz do przodu :)

Lenka_8989 nie martw się tym ze ktoś ma tyle a Ty np będziesz miała mniej. Ja w ostatniej ciazy z synem pierwsza beta 33 ok30dc po 72h 110 i duży zdrowy chłopak się urodził :)
 
Madeline pięknie!! To teraz do przodu :)

Lenka_8989 nie martw się tym ze ktoś ma tyle a Ty np będziesz miała mniej. Ja w ostatniej ciazy z synem pierwsza beta 33 ok30dc po 72h 110 i duży zdrowy chłopak się urodził :)
Kurczę no to faktycznie. Ja bym już panikowala. Ale Wy się tutaj ze mną namęczycie 😉😉😉😊
Chciała bym już być po usg w tedy bym się trochę uspokoiła.
 
Natson4991 gratuluje! Beta ładnie rosnie super!

Madeline. Starszy ma 7 lat a młodszy 15 miesięcy. Młodszy jest z września 2018 [emoji4] a Ty masz już dzieci? Przepraszam jeśli już pisałaś a ja nie ogarnelam. Dziś już rylko na twój wynik czekamy [emoji110][emoji110][emoji110]

an.eta super! Gratulacje! Ale ja wyczułaś!!!

Patupatu, powtórz jeszcze betę w ndz jeśli masz taka możliwość a jak nie to w pon, jeśli Cię to niepokoi. Możesz tez sprawdzić w necie są takie kalkulatory przyrostu. A ja osobiście zadzwonilabym do zaufanego ginekologa jeśli by mnie coś niepokoiło [emoji4]

Lenka_8989 witaj!:) kreskami na testach się nie sugeruj, najlepiej zrobić betę ona da jasność [emoji4] trzymam kciuki, żeby wszystko było Ok [emoji4]

Ja po 12 miałam wynik progesteron 90nmol a beta 225,96. Także na ta chwile mogę odetchnąć do poniedziałku i powtórki. Dziś u mnie 31 dc.

Znasz się na progesteronie, jakie są normy? Pierwszy raz robiłam i już się naczytałam jakichś głupot, że za wysoki i co to może oznaczać🙄 🙈
 
reklama
Znasz się na progesteronie, jakie są normy? Pierwszy raz robiłam i już się naczytałam jakichś głupot, że za wysoki i co to może oznaczać[emoji849] [emoji85]

A w jakich jednostkach? Bo może to tez ma wpływ. Ja w normach z laboratorium mam w nmol. Mam Ok 91 nmol a norma dla 1 trymestru jest do 438. Wiec myśle ze chyba jest Ok. Jak będę miała wyniki drugiej bety będę dzwoniła do lekarza umówić się wiec wtedy w razie czego zapytam

@Patupatu jak się czujesz jak u ciebie?
 
Do góry