reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Cześć! To i ja dołączę 😊 mam nadzieję ,że zostanę na dłużej... test zrobiony 25 grudnia w 24dc dwie krechy , powtórzony wczoraj i dzisiaj i się martwię ponieważ krechy bladsze niż w środę ,oczywiście myśli że beta nie wzrasta itd. Od 16 dc jestem na luteinie i dupku. Na bete idę jutro i w poniedziałek . Termin ok 6 wrzesnia. To moja 5 ciąża. Mam córkę 10 lat , 2 poronienia, 1ciaza obumarla w 16tc i pozamaciczna . Stąd ten ogromny strach .
 
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy wrześniowe 2020.

Ja dokładnie rok temu dowiedziałam się o ciąży, a teraz jestem szczęśliwą mamą trzy miesięcznej córeczki mojej wrześniowki .

Życzę Wam z całego serca spokojnych i nudnych ciąż. Szybkich bezproblemowych porodów i abyście za rok też tuliły swoje skarby ja my mamy wrześniowe 2019 teraz.

Pozdrawiam.
 
Natson4991 gratuluje! Beta ładnie rosnie super!

Madeline. Starszy ma 7 lat a młodszy 15 miesięcy. Młodszy jest z września 2018 [emoji4] a Ty masz już dzieci? Przepraszam jeśli już pisałaś a ja nie ogarnelam. Dziś już rylko na twój wynik czekamy [emoji110][emoji110][emoji110]

an.eta super! Gratulacje! Ale ja wyczułaś!!!

Patupatu, powtórz jeszcze betę w ndz jeśli masz taka możliwość a jak nie to w pon, jeśli Cię to niepokoi. Możesz tez sprawdzić w necie są takie kalkulatory przyrostu. A ja osobiście zadzwonilabym do zaufanego ginekologa jeśli by mnie coś niepokoiło [emoji4]

Lenka_8989 witaj!:) kreskami na testach się nie sugeruj, najlepiej zrobić betę ona da jasność [emoji4] trzymam kciuki, żeby wszystko było Ok [emoji4]

Ja po 12 miałam wynik progesteron 90nmol a beta 225,96. Także na ta chwile mogę odetchnąć do poniedziałku i powtórki. Dziś u mnie 31 dc.
 
Dziękuję [emoji4] to ja jutro proszę trzymajcie kciuki za moją betę .

Natson4991 gratuluje! Beta ładnie rosnie super!

Madeline. Starszy ma 7 lat a młodszy 15 miesięcy. Młodszy jest z września 2018 [emoji4] a Ty masz już dzieci? Przepraszam jeśli już pisałaś a ja nie ogarnelam. Dziś już rylko na twój wynik czekamy [emoji110][emoji110][emoji110]

an.eta super! Gratulacje! Ale ja wyczułaś!!!

Patupatu, powtórz jeszcze betę w ndz jeśli masz taka możliwość a jak nie to w pon, jeśli Cię to niepokoi. Możesz tez sprawdzić w necie są takie kalkulatory przyrostu. A ja osobiście zadzwonilabym do zaufanego ginekologa jeśli by mnie coś niepokoiło [emoji4]

Lenka_8989 witaj!:) kreskami na testach się nie sugeruj, najlepiej zrobić betę ona da jasność [emoji4] trzymam kciuki, żeby wszystko było Ok [emoji4]

Ja po 12 miałam wynik progesteron 90nmol a beta 225,96. Także na ta chwile mogę odetchnąć do poniedziałku i powtórki. Dziś u mnie 31 dc.
 
reklama
Do góry