reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
W ogóle nie wiem gdzie szukać położnej do porodu, bo w internecie nie ma takich ofert. Znajoma powiedziała mi że to nie do końca takie ,,legalne,, żeby zapłacić położnej żeby to właśnie ona odebrała poród 😔 wiem że położne środowiskowe, które pomagają przy maluszku można znaleźć w szkołach rodzenia, ale są o e teraz zamknięte 🥺 co za czasy 🙈
 
W ogóle nie wiem gdzie szukać położnej do porodu, bo w internecie nie ma takich ofert. Znajoma powiedziała mi że to nie do końca takie ,,legalne,, żeby zapłacić położnej żeby to właśnie ona odebrała poród 😔 wiem że położne środowiskowe, które pomagają przy maluszku można znaleźć w szkołach rodzenia, ale są o e teraz zamknięte 🥺 co za czasy 🙈
szkoła rodzenia "położna z sercem" startuje od czerwca i na razie prowadzą zajęcia online, potem normalnie (chyba nawet juz w czerwcu). Stamtąd masz też możliwość wzięcia położnej środowiskowej. Ja jestem już w grupie majowej i zajęcia wydają się być spoko, koleżanki polecały. Napisz do nich na fb albo zadzwoń i podpytaj

Co do położnej do porodu, pytanie gdzie chcesz rodzić bo nie wejdzie ona do każdego szpitala, zwlaszcza teraz :) ja się nie decyduję. Czy jest to legalne? wydaje mi się, że tak, jeśli macie jakąś umowę :D ale niektóre szpitale nawet na swoich stronach podają kontakty do położnych, które świadczą tego typu usługi
 
W ogóle nie wiem gdzie szukać położnej do porodu, bo w internecie nie ma takich ofert. Znajoma powiedziała mi że to nie do końca takie ,,legalne,, żeby zapłacić położnej żeby to właśnie ona odebrała poród 😔 wiem że położne środowiskowe, które pomagają przy maluszku można znaleźć w szkołach rodzenia, ale są o e teraz zamknięte 🥺 co za czasy 🙈
Położna do porodu - zupełnie legalne , chyba nie w każdym szpitalu jest opcja , jak szukać - u nas jest np grupa na fb krakowskie mamy , może macie takie coś w Poznaniu ? :) i tam milion komentarzy która położna najlepsza która w którym szpitalu pomaga i kontakt tez tam można zdobyć :) środowiskowa - u mnie akurat się udało ze to będzie ta sama pani , ale wiem tez ze szpitale maja u siebie na stronie wypisane jakie maja położne środowiskowe , tez opinie o nich można znaleść na tych grupach dla mam :) poszukaj na fb napewno znajdziesz sporo
 
W ogóle nie wiem gdzie szukać położnej do porodu, bo w internecie nie ma takich ofert. Znajoma powiedziała mi że to nie do końca takie ,,legalne,, żeby zapłacić położnej żeby to właśnie ona odebrała poród 😔 wiem że położne środowiskowe, które pomagają przy maluszku można znaleźć w szkołach rodzenia, ale są o e teraz zamknięte 🥺 co za czasy 🙈
Ja mam położną środowiskową z przychodni do której jestem zapisana. Na razie kontaktuję się z nią tylko telefonicznie, ale planuję spotkać się z nią też przed porodem w ramach spotkań edukacyjnych. Szkołę rodzenia zaczęłam robić online, może zapiszę sie później na jakies stacjonarne zajęcia (chociaż mam znajome, które twierdzą, że niewiele z takich szkół informacji wyniosły). A co do położnej do porodu to niektóre szpitale mają oficjalny cennik usług dodatkowych, gdzie można za opłatą mieć indywidualną opiekę położnej podczas porodu, dodatkową opiekę po porodzie lub w nocy w szpitalu itd.
 
Przelał Wam dziewczyny w końcu ZUS? Ja dalej czekam. Byłam nawet dziś się dowiadywać w mojej sprawie i niby planowany przelew świadczenia jest na 2 czerwca.
 
Mam taki problem, że ciągle przy chodzeniu boli mnie lewa pachwina. Trochę mnie to martwi bo mam tak od wielu tygodni. A obecnie ciężko mi podnieść lewą nogę. Czy ktoś też tak ma?
 
reklama
Mam taki problem, że ciągle przy chodzeniu boli mnie lewa pachwina. Trochę mnie to martwi bo mam tak od wielu tygodni. A obecnie ciężko mi podnieść lewą nogę. Czy ktoś też tak ma?
Mnie też ciągnie lewa, ale tylko czasem. Teraz chyba już coraz mniej, nawet zapomniałam o tym wspomnieć lekarzowi ☹️, także gdybyś się czegos dowiedziała to podziel się wiedzą proszę😊
 
Do góry