reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Czy jeśli przy stwierdzonej cukrzycy dzięki diecie mam cukry w normie to czy dziecko zabiera ode mnie cukier i wtedy u mnie jest w normie? Mój mąż dziś rano wymyślił teorię że dziecko mi zabiera i u mnie są w normie a u dziecka się gromadzi cukier

Ja też mam cukrzycę ciążowa[emoji57]. Wydaje mi się że jak u mamy cukier w normie to u malucha też. Jak mamy za wysoki cukier to organizm dziecka musi produkować więcej insuliny. Insulina zamienia nadmiarowy cukier w tkankę tłuszczową, która gromadzi się w ciele dziecka. Co za dużo to nie zdrowo. Jeśli pilnujemy cukrów to nasza pociecha jest zadowolona[emoji847]
 
reklama
Ostatnio bardzo zainteresowalam się tematem porodu w prywatnym szpitalu. Zainspirowana pięknymi historiami porodów postanowiłam założyć zbiórkę pieniędzy na taki oto poród. Więcej informacji o tym co mnie skłoniło do tej decyzji znajdziecie pod linkiem ( Link do: Kliknij tutaj i wesprzyj Zbieram na godny poród | Karolina Falkowska na Pomagam.pl ) Jesli któraś z Was chciałaby mnie wesprzeć z góry bardzo dziękuję 🥰 Niewątpliwie jest to duży wydatek, dlatego nie mogę sobie pozwolić na niego bez pomocy 😔 Jesli się nie uda, to oczywiście urodzę w normalnym szpitalu i nie będę czuła się gorsza. Nie zależy mi na pięknych wnętrzach i luksusie. Zależy mi na porodzie w przyjaznym środowisku i chce mieć pewność że nie spotka mnie przykrość czy upokarzanie ze strony personelu oraz że ktoś nie odmówi mi pomocy gdy o nią poproszę 🥺
 
Do góry