reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mam pytanie czy ktoras z Was planuje lub chodzi do fizjo zeby przygotować sie do porodu i dwa czy ktos wybral sie baseny termalne albo ma opinie lekarza czy to bezpieczne ?
 
reklama
Mam pytanie czy ktoras z Was planuje lub chodzi do fizjo zeby przygotować sie do porodu i dwa czy ktos wybral sie baseny termalne albo ma opinie lekarza czy to bezpieczne ?
Ogólnie termy nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży. Nie tak dawno był poruszany ten temat, bo akurat pytałam o to samo, bo jechaliśmy do Krakowa i Zakopane itp. Jednak ja odpuściłam termy, tak jak radziły dziewczyny.
Co do fizjo to sama jestem fizjo, jednak pracuje w innym obszarze, ale mam w planach wybrać się żeby zaspokoić swoją ciekawość, bo mam kilka pytan 😉 ogólnie uważam że warto.
 
Mamy na 6 marca, tak żeby w 12 tygodniu być. Mam oczywiście obawy ale to chyba każda z nas ma lub miała. :)
A nie 13 tydz?:) ja mam termin na 8-9wrzesnia zalezy u ktorego gina , i u tego na 8 wrzesnia bede miala prenatalne, kazal przyjsc 25 lutrgo ale zapisalam sie na 28 lutego bedzie to wg jego 12tydz+3
 
A nie 13 tydz?:) ja mam termin na 8-9wrzesnia zalezy u ktorego gina , i u tego na 8 wrzesnia bede miala prenatalne, kazal przyjsc 25 lutrgo ale zapisalam sie na 28 lutego bedzie to wg jego 12tydz+3
Zawsze w środę zaczyna mi się nowy tydzień z tego co mówił lekarz. Na badania wypada mi 12 tydzień + 2 dni bo to piątek wypada. Lekarz mówił że najlepiej w 12 tygodniu iść. U mnie się nie zgadza termin z datą ostatniej miesiączki bo mam pcos i długie cykle. I tak jak pierwszy raz poszłam to jemu na usg pokazywało jakiś tydzień półtora do przodu niż było w rzeczywistości.
 
Zawsze w środę zaczyna mi się nowy tydzień z tego co mówił lekarz. Na badania wypada mi 12 tydzień + 2 dni bo to piątek wypada. Lekarz mówił że najlepiej w 12 tygodniu iść. U mnie się nie zgadza termin z datą ostatniej miesiączki bo mam pcos i długie cykle. I tak jak pierwszy raz poszłam to jemu na usg pokazywało jakiś tydzień półtora do przodu niż było w rzeczywistości.
Czylu termin wg usg jest inny, tydzien pozniej, ok wszystko wyjasnione:)
 
reklama
Czylu termin wg usg jest inny, tydzien pozniej, ok wszystko wyjasnione:)
No bo mam wpisane z karcie termin porodu OM to nie wiem co to znaczy i tu mam 8 września, a jeszcze nie mam wpisane termin z usg. :)
Wgl. teraz kilka dni to miałam takie nerwy że szok. Lekarz wystawił mi zwolnienie w tamtym tyg w środę a tu wszędzie doszło, do zus a do pracy niby nie doszło i tak wydzwaniałam aż lekarz zły był i miałam dziś pojechać po wydruk ale kierowniczka dziś w końcu ogarnęła tą sprawę i gdzieś im się w tym systemie zawieruszyło i jak wysłałam jej screen z zus pue to po tym znaleźli to zwolnienie. Normalnie aż nie mogłam jeść tak się przez to czułam.
 
Do góry