reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Już po wizycie.Dzidzia ma prawie 17mm,słyszałam bicie serduszka.Wielkosc ciąży 8tydz
IMG_20200205_190310.jpeg
 
reklama
Ja już po wizycie. Wszystko dobrze, dzidzia ma już 3.6 cm i nareszcie wygląda jak człowieczek a nie robak :) następna wizyta 19 lutego i to już będzie badanie prenatalne. Jestem bardzo szczęśliwa!
To juz duzy czlowieczek :) ktory dzis dokladnie masz tydz?:)
I jeszcze raczka Ci na zdj pomachal:)
 
Najwazniejsze, ze dzidzia rosnie i serduszko bije ❤ ale z wizyty chyba nie jesteś zadowolona? To lekarz u ktorego proawszilas poprzednie ciaze?
zadowolona :) każda ciąża prowadzona przez innego lekarza. Lubię szybkie i konkretne akcje a ten lekarz właśnie konkretny. Za tydzień zobaczę co bedzie sie z tego rozwijać.
 
I co z tym torbielem? Pytam bo mi też na USG wyszlo[emoji17]
4cm,lekarz powiedział, że jest do obserwacji, ale absolutnie się nie przejmować, bo nie wygląda na nic groźnego, ma cienkie i gładkie ścianki i powinien się wchlonac. Tylko teraz się zastanawiam, bo bąbelek jest po tej samej stronie co torbiel... Czy jak mnie kłuję to co dokładnie [emoji848]
 
Ja tez mam ostatnio boleści ale typowo żołądkowe. Czuje się cała zagazowana. Wczoraj wypiłam miętę i dziś tez wypije bo już czuje jak mi tam bulgocze.



O nieee, współczuje. Mogę sobie wyobrazic jak straszne byłoby picie tego teraz :( trzymam kciuki żeby magicznie ten problem zniknąl.



Trzymam kciuki za to, ze to nieszkodliwe plamienie! [emoji110][emoji110][emoji110]

Ja dwa ostatnie dni mam dosyć zabiegane. Wczoraj byłam na konsultacji u genetyka i zapisał mnie na prenatalne już na przyszły czwartek. To będzie 11t2d wiec nie mam przekonania czy to nie za szybko, wspomniałam o tym mu powiedział ze Ok wiec już nei kłóciłem się z profesorem. Z reszta to moja trzecia ciąża z nim wiec mu ufam. Najwyżej każą przyjść w innym terminie. Dziś x kolei jeździłam ze starszym synem po lekarzach wiec teraz już padam, mam ochotę tylko żeby dzieci zasnęły i poczytać książkę;) a oczywiście jak na złość oni nie maja zamiaru spać :p
Nie wiem skąd te zagazowanie [emoji23] mi jest się ciągle odbija, a nawet gazowanego nic nie pije
 
reklama
Dziewczyny gratulacje wizyt :) Super ogląda się zdjęcia gdzie już jest zarys dzieciątka :)
Cosmolady - Trzymaj się będzie dobrze :* Daj znać po wizycie.
 
Do góry