reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Tak
Nie,wiem nadźwigałam się dziś w pracy sporo, może oc tego. Juz tyle tu czekam i jeszcze nikt nie przyszedl, w niemczech nie chcą takich ciąz ratowac, koles zdziwiony po co przyszlam skoro to dopiero 7tydzień... brak słów

Cosmolady spokojnie ja plamie od 4 tygodni Non stop na brązowo. Bierzesz luteinę?
 
reklama
Tak
Nie,wiem nadźwigałam się dziś w pracy sporo, może oc tego. Juz tyle tu czekam i jeszcze nikt nie przyszedl, w niemczech nie chcą takich ciąz ratowac, koles zdziwiony po co przyszlam skoro to dopiero 7tydzień... brak słów
Mnie lekarz przestrzegał, że jeśli tylko zacznę plamić, czy krwawić to szybko jechać na oddział położniczy. W polsce lekarze mają zupełnie inne podejście.
Dobrze zrobiłaś, że pojechałaś, oby szybko Cię zbadali i coś przepisali na powstrzymanie krwawienia
 
Dziewczyny mam jutro morfologię i zastanawiam się nad jedną rzeczą . Czy przed badaniem mogę w domu zjeść suchą kromkę chleba? Bo szczerze to inaczej sobie nie wyobrażam. Z łóżka nie mogę wstać do póki czegoś nie zjem... :/
 
Dziewczyny mam jutro morfologię i zastanawiam się nad jedną rzeczą . Czy przed badaniem mogę w domu zjeść suchą kromkę chleba? Bo szczerze to inaczej sobie nie wyobrażam. Z łóżka nie mogę wstać do póki czegoś nie zjem... :/
Morfologia musi być na czczo... Niestety.
 
Dziewczyny, gratuluję wizyt i zazdroszczę - u mnie nie tak kolorowo [emoji853]
Od dwóch tygodni fasolka nie urosła, serducho bije jak biło - ale zdecydowanie za wolno, bo tylko 60 uderzeń/min. Lekarz niczego nie skreślił, no bo bije… powiedział, że to niesamowite jak mój organizm walczy o utrzymanie. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, zapewne będzie decydująca [emoji853]

Trzymam kciuki za @cosmolady ! [emoji1307]
 
Dziewczyny, gratuluję wizyt i zazdroszczę - u mnie nie tak kolorowo [emoji853]
Od dwóch tygodni fasolka nie urosła, serducho bije jak biło - ale zdecydowanie za wolno, bo tylko 60 uderzeń/min. Lekarz niczego nie skreślił, no bo bije… powiedział, że to niesamowite jak mój organizm walczy o utrzymanie. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, zapewne będzie decydująca [emoji853]

Trzymam kciuki za @cosmolady ! [emoji1307]
I walczcie dalej! Trzymam kciuki za Ciebie i ten malutki cud! ❤️
 
reklama
Dziewczyny, gratuluję wizyt i zazdroszczę - u mnie nie tak kolorowo [emoji853]
Od dwóch tygodni fasolka nie urosła, serducho bije jak biło - ale zdecydowanie za wolno, bo tylko 60 uderzeń/min. Lekarz niczego nie skreślił, no bo bije… powiedział, że to niesamowite jak mój organizm walczy o utrzymanie. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, zapewne będzie decydująca [emoji853]

Trzymam kciuki za @cosmolady ! [emoji1307]
Oby malenstwo bylo silne i dalo rade, zycze Ci tego bardzo bardzo mocno ❤
 
Do góry