reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

A ja się dzisiaj średnio czuje, boli mnie z prawej strony brzuch.. Raz jakby jajnik, raz wyżej jakby coś mi się z jelitami działo.. Masakra.. W sumie to może coś się dzieje bo normalnie mam wrażenie jakbym miała zatwardzenie... 🤔🤨
 
reklama
A ja się dzisiaj średnio czuje, boli mnie z prawej strony brzuch.. Raz jakby jajnik, raz wyżej jakby coś mi się z jelitami działo.. Masakra.. W sumie to może coś się dzieje bo normalnie mam wrażenie jakbym miała zatwardzenie... [emoji848][emoji2955]
Ja też mam ostatnio przeboje jelitowe, staram się na spokojnie przemyśleć czy to macica, czy jajnik (ostatnio na usg wyszła torbiel :( ) czy może właśnie jelita
 
Dzisiaj zeobiłam badania krwi. Wszystko w normie oprócz glukozy :/ za tydzień na wizycie gin powie, że mam zrobić krzywą cukrową :/ nie wiem jak ja to zrobię z tymi moimi nudnościami :/ no i zapewne kolejna ciąż a z cukrzycą ciążową :(
 
Dzisiaj zeobiłam badania krwi. Wszystko w normie oprócz glukozy :/ za tydzień na wizycie gin powie, że mam zrobić krzywą cukrową :/ nie wiem jak ja to zrobię z tymi moimi nudnościami :/ no i zapewne kolejna ciąż a z cukrzycą ciążową :(
Porozmawiaj z lekarzem, powiedz że masz mdłości i wątpisz że przejdziesz przez badanie bez wymiotów. Może coś innego zaproponuje biorąc pod uwagę że w poprzedniej ciąży też z cukrzycą miałaś problem
 
No i jestem Po wizycie. Dziecko żyje bo serce mu bije. Z okresu daty wyliczyć się nie da bo okresy nieregularne. Usg podpowiada ze to 8 tc. Tsh oczywiście w granicach podwyzszonego bo prawie 4 więc witaj o euthyroxie czyli powtórka z rozrywki. Za tydzień mam przyjść z morfologia to założymy kartę ciąży. Nie mam ani zdjęcia płodu ani nie zapamiętałam jego wymiarów no trudno, wygląda typowo jak fasola tyle ze z sercem taka. Lubię takich lekarzy " o pani 4 ciąża to nie będziemy się rozgadywac bo pani wie co i jak" :)
 
No i jestem Po wizycie. Dziecko żyje bo serce mu bije. Z okresu daty wyliczyć się nie da bo okresy nieregularne. Usg podpowiada ze to 8 tc. Tsh oczywiście w granicach podwyzszonego bo prawie 4 więc witaj o euthyroxie czyli powtórka z rozrywki. Za tydzień mam przyjść z morfologia to założymy kartę ciąży. Nie mam ani zdjęcia płodu ani nie zapamiętałam jego wymiarów no trudno, wygląda typowo jak fasola tyle ze z sercem taka. Lubię takich lekarzy " o pani 4 ciąża to nie będziemy się rozgadywac bo pani wie co i jak" :)
Najwazniejsze, ze dzidzia rosnie i serduszko bije ❤ ale z wizyty chyba nie jesteś zadowolona? To lekarz u ktorego proawszilas poprzednie ciaze?
 
reklama
Do góry