reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Noo nie ma reguly.. Lekarz mi powiedział, że jeszcze serce może się pojawić, ale muszę się liczyć z tym, że cos jest nie tak. Dlatego chcial spr przyrost bety, żeby zobaczyć czy ciąża soe rozwija.

Spokojnej nocy dziewczyny. Ja jutro z rana zrywam się na badania i do szkoly:(

Wiesz co, z tego co nawet tu wcześniej dziewczyny pisały to przy tak dużych wartościach bety, ten przyrost już nie jest taki jak na początku, więc myśle że i tak się nie powinnaś tak stresować, jak nie będzie tych wymaganych % ;)

Ja już nie śpię... usnełam o 1 i nie mogę spać 🤦‍♀️ zaczyna docieram do mnie, że będę mieć bliźnięta i troche mnie to przeraża. Jak ja sobie dam rade czy wszystko będzie ok. Raczej nie będzie mi miał kto pomóc a tu jeszcze starszy syn. Jeszcze nie dawno żyłam z myślą, że będę mieć jedno dziecko a tu taka niespodzianka.

Spokojnie! Moja mama zawsze przytacza historie, jak mniej więcej równo z nią rodziła kobieta pracująca u nas na osiedlu - właśnie miała bliźniaki, dwóch chłopców. I o ile ze mną były przejścia, bo miałam straszne kolki, to tamta nie wiedziała, że ma dzieci, bo tylko jadły i spały… ;) Nie ma się co martwić na zapas, jedno dziecko może więcej uwagi pochłaniać niż dwójka, na to nie ma reguły [emoji16]
 
reklama
Ja już nie śpię... usnełam o 1 i nie mogę spać 🤦‍♀️ zaczyna docieram do mnie, że będę mieć bliźnięta i troche mnie to przeraża. Jak ja sobie dam rade czy wszystko będzie ok. Raczej nie będzie mi miał kto pomóc a tu jeszcze starszy syn. Jeszcze nie dawno żyłam z myślą, że będę mieć jedno dziecko a tu taka niespodzianka.
Ja też trochę przerażona, w dodatku nie wiem czy to 1k2o czy nie 1k1o... :(
 
Zrobiłam listę osób chętnych do forum zamkniętego ale to chyba nie wszystkie dziewczyny, które się udzielają.
1. Truskaweczka2017
2. Aklime
3. Kruszek91
4. an.eta
5. majka201
6. Zapata
7. Kropka91
8. momtobe_90
9. Oleczkaaa
10. Agnieva
11. Dwa+Trzy
12. taisiya
13. w_karolcia
14. Natalia37
15. Margola1986
16. PatkaWariatka
17. oleeencja
18. Katarzynka111
19. Anisa15
20. Karolcia_
21. rozczochrana.mama
22. Kinia27D
23. Madeline.
24. jane.joenn
25. Ooollcciiaaa
26. Kamkaaa
27. Sandra1215
28. M-agdalena
29. Justynall
30. Melisa28
31. Aagusiaa
32. joatat
33. olaaa7
34. Lusia04
35. Zoja06
36. Katerinka80
37. Vilde
38. Olaa_
39. Doubler
40. magste
41. Revi@
42. floooowers
43. Joa123
44. Mischa206
45. 3mama86
46. sunshine83
47. FiolkaXxX
48. cosmolady
49. isanessa
50. Martamamaporazpierwszy
51. quchasia
52. Blanca86
53. Mt85

Poproszę o dopisanie mnie jako chętna :)
 
Zasnelam o 2. Po 4 sie obudzilam jak mąż do pracy sie szykowal. Ale na szczescie zasnelam i dopiero sie obudzilysmy z corkami. Zjadlam na leżąco banana i modle sie zeby nie zwrocic.
 
I sprzęt j lekarz partacz, dzisiaj kilka minut na tym USG czegoś szukał... Aż się doszukał.

Wow gratulacje!!! Tych bliźniaków u Nas faktycznie dużo! Będzie trzeba zrobić listę blizniakowych wrześniowych mam!:)

Nie było mnie dzień i tyle wiadomosci[emoji50]
Ale to cieszy:) Nadrobiłam wszystko.

Gratuluję mamom bliźniaków!!! :) super wiadomości! też bardzo chciałam i w sumie jeszcze miałam nadzieję że jakimś dziwnym trafem pojawi się drugi pecherzyk no ale się nie pojawil:p a zawsze sobie przepowiadalam bliźniaki bo mamy w rodzinie.
Co do płci. Ja cały czas czuje ze to dziewczynka, nie wiem czemu. Już nawet mówię do zarodka 'Malutka' i zaraz sobie myślę że przecież to może być chłopiec. Kiedy można poznać płeć?

Ja płeć z pierwszym synem poznałam w 28 tyg wcześniej był dziewczynka :D drugiego syna w 15 tyg podczas amniopunkcji. Wiec różnie może byc :) ale są dziewczyny które wiedza od pierwszego prenatalnego :)

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jedno... Bo u mnie na razie nikt jeszcze nie wie i nie mam kogo spytać a mnie to nurtuje. Czy wasi ginekolodzy są też w szpitalu? Bo ja nie wiem jak to jest czy ginekolog do którego chodzę będzie w szpitalu jak będę rodzic, czy jak nie pracuje w szpitalu to go nie będzie? I od czego zależy wybór szpitala? Serio zielona jestem, nigdy się tym nie interesowałam a teraz mnie zżera ciekawość.

Tak naprawdę najważniejsza jest położna, to ona będzie z Tobą cały porod. Ale ja np rodzę w szpitalu w którym pracuje mój gin i jest to dla mnie pomocne ale myśle ze tez jest to taki człowiek, który po prostu zawsze się mna opiekuje. Już 5 moja ciąża u niego ;) przy pierwszym porodzie nie było go bo skończył dyżur to poprosił kolegę żeby się mna zajmował i faktycznie był se mna cały porod:p pomagał przeć, oddychać ;) a przy drugim porodzie był w szpitalu mój gin i był ze mna wspierał mnie i jako pierwszy gratulował. Psychicznie był fajnym wsparciem ale położna nr 1 zawsze!

Ja taki segregator dostałam od przyjaciółki i dla niej też taki kupiłam bo jest w ciąży [emoji4]

Ja mam ten segregator jeszcze z poprzedniej ciazy. Dla mnie fajny bo w dokumentach mam tendencje do bałaganu a to mi pomaga trochę się ogarnąć;)

Ja robilam w środę i jutro robie. I boję się :( będę cały dzień wisieć na apce i spr wyniki..

Trzymam kciuki! Ale pamiętaj ze przy takich wartościach to już może nie być 66%

Spałam 12h[emoji15]...
Sniadanko zjedzone, a po śniadanku oczywiście niedoooobrze. Czyli zapowiada się dzień jak co dzień! Ale cieszę się niesamowicie ze to sobota, wczoraj już nie dawałam rady ze zmęczenia w pracy.

No to tak jak u mnie... już mam dosyć tych mdłości...
 
Dziewczyny stosujące luteinę dopochwową wy też macie dziwna wydzieline po niej. Zauważyłam wczoraj i dziś że resztki tabletki co wypływa u mnie dziś zabarwione są na ciemno brązowo. Nie jest tego dużo i tylko rano. Później już jest spokój. Nie wiem o co chodzi. Czy to normalne po luteinie?
 
Dziewczyny stosujące luteinę dopochwową wy też macie dziwna wydzieline po niej. Zauważyłam wczoraj i dziś że resztki tabletki co wypływa u mnie dziś zabarwione są na ciemno brązowo. Nie jest tego dużo i tylko rano. Później już jest spokój. Nie wiem o co chodzi. Czy to normalne po luteinie?

Ja mam tylko białą wydzielinę, odkąd stosuje nie miałam innej
 
Dziewczyny stosujące luteinę dopochwową wy też macie dziwna wydzieline po niej. Zauważyłam wczoraj i dziś że resztki tabletki co wypływa u mnie dziś zabarwione są na ciemno brązowo. Nie jest tego dużo i tylko rano. Później już jest spokój. Nie wiem o co chodzi. Czy to normalne po luteinie?
Nie masz możliwości zadzwonić do swojego ginekologa? Ja jestem zdania że przy mocnych bólach albo jakichkolwiek plamieniach zawsze warto skonsultować
 
reklama
Do góry