reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny właśnie leżę w szpitalu.
Dzisiaj zaczęłam krwawić. Nie godzę się na zabieg łyżeczkowania wyłącznie na tabletke czyszcząca (poronną dopochwowo)
Myślicie ze słusznie robię ?
Ale ja się znam . Byłam w 12 tym tyg serduszko zatrzymane w 8 tyg . Nie godz się na lyzeczkowanie jeśli zaczelas krwawic to organizm sam będzie walczył tylko mu pomóż weź nospe i z dwie przeciwbólowe. Ja miałam tabletki takie ze zjadłam i do 7h zaczęło się skurcze potem gorączka dasz rade bo kobiety są mocne . Ja po 3cim skurczu wypchnelam "to wszystko " wielkości pięści dasz rade . Mnie nic a nic nie bolało. A lyzeczkowanie mogą ci tam ran narobić poznorjsze starania przez to zrosty po walcz niech ci dadzą tabletki na prawdę .
 
Dziewczyny właśnie leżę w szpitalu.
Dzisiaj zaczęłam krwawić. Nie godzę się na zabieg łyżeczkowania wyłącznie na tabletke czyszcząca (poronną dopochwowo)
Myślicie ze słusznie robię ?
Ja przy poprzedniej ciąży miałam tabletkę, wszystko fajnie się samo wyczysciło. Dzięki temu, że nie miałam zabiegu mogłam szybciej starać się o kolejnego dzidziusia. Miałam odczekać trzy pełne cykle, a już po dwóch zaszłam w ciążę.
 
Tez niby się cieszę ale jakoś nie do końca. Bardzo chciałam rodzeństwo dla corki bo sama nie mam. Mam jakieś dziwne obawy, że nie pokocham tego drugiego dziecka tak jak pierwszego. Bo przecież to pierwsze to był kosmos i jak ja w ogóle mogę pokochać jeszcze jedno dziecko tak mocno. 😒
Jakbym czytała siebie 6 lat temu haha Też nie wyobrażałam sobie, jak można pokochać tak bardzo drugie dziecko ;) Dopóki się nie urodził nie wiedziałam, że mam tyle tego uczucia w zapasie ;) Kocham Ich nad życie, obu jednakowo i mimo, że teraz już wiem, że ta miłość się mnoży to też zadaje sobie pytanie, jak to będzie.
A najgorszy był koniec drugiego trymestru kiedy cały czas płakałam bo czułam, że skrzywdziłam starszego Syna bo do wtedy On był jeden jedyny. Tyle, że to właśnie Syn Nas przekonał do rodzeństwa ;) Teraz z resztą też dopytywał i nie może się doczekać :D Choć z bratem są na etapie walki o terytorium ;) Dzieje się! Przynajmniej raz dziennie, któryś rzuca hasłem "i dobrze, że będzie dzidzia bo na pewno lepsza od Ciebie" Kurtyna ;)
 
Ale ja się znam . Byłam w 12 tym tyg serduszko zatrzymane w 8 tyg . Nie godz się na lyzeczkowanie jeśli zaczelas krwawic to organizm sam będzie walczył tylko mu pomóż weź nospe i z dwie przeciwbólowe. Ja miałam tabletki takie ze zjadłam i do 7h zaczęło się skurcze potem gorączka dasz rade bo kobiety są mocne . Ja po 3cim skurczu wypchnelam "to wszystko " wielkości pięści dasz rade . Mnie nic a nic nie bolało. A lyzeczkowanie mogą ci tam ran narobić poznorjsze starania przez to zrosty po walcz niech ci dadzą tabletki na prawdę .
Dziękuje !!!
Na taka odpowiedz czekałam
 
reklama
Do góry