reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Kochane Moje! Nawet nie wiecie jak miło mi i jak bardzo dziękuje Wam za wsparcie i troskę.❤️🥺🥺wzruszyłam się... Zasnęłam zaraz po tym jak napisałam do Was, chyba ze stresu ale Gin odpisał, a ból ustał. Jutro umówiłam się na 8 rano do Pana Profesora żeby to skonsultować i powiedział, że podejmiemy decyzje co dalej. Martwię się, ale miło mi, ze przeżywam te trudne chwile z Wami. Raz jeszcze dziękuje 🥰
 
reklama
@Blanca86 najważniejsze że ból ustał! A miesiączki miałaś bolesne ? Gdzieś czytałam że dziewczyny z bardzo bolesnymi miesiączkami bardziej czują rozciąganie macicy i jest to bardziej bolesne...
 
Kochane Moje! Nawet nie wiecie jak miło mi i jak bardzo dziękuje Wam za wsparcie i troskę.[emoji173]️🥺🥺wzruszyłam się... Zasnęłam zaraz po tym jak napisałam do Was, chyba ze stresu ale Gin odpisał, a ból ustał. Jutro umówiłam się na 8 rano do Pana Profesora żeby to skonsultować i powiedział, że podejmiemy decyzje co dalej. Martwię się, ale miło mi, ze przeżywam te trudne chwile z Wami. Raz jeszcze dziękuje 🥰

Kochana trzymam kciuki za Was! Mam nadzieje, ze wrócisz do Nas jutro z samymi dobrymi wieściami! Zreszta wszystkie dziewczyny na pewno trzymają kciuki za Ciebie!! Trzymaj się! Spokojnej nocy!
 
@Blanca86 najważniejsze że ból ustał! A miesiączki miałaś bolesne ? Gdzieś czytałam że dziewczyny z bardzo bolesnymi miesiączkami bardziej czują rozciąganie macicy i jest to bardziej bolesne...
Ja tak miałam przy pierwszej ciazy. Ogólnie wcześniej miałam miesiączki zwalające z nóg. I początek ciazy w kwestii bólowej był ciężki. Teraz jest lepiej, ale i miesiączki mam mniej bolesne :)
 
Podobno w ciąży cera się poprawia. Ja ogólnie ostatnio miałam problem z syfami. Zaczęło się jak wrocilismy z wakacji w Chorwacji wiec chwile to trwa jak można się domyślić i do tej pory stosowałam różne maści i w końcu miałam maść która była pomagająca, była mega duża poprawa mniej syfow, aż miałam nadzieje ze już wreszcie będzie dobrze. Okazało się, ze tesciki pozoytywne wiec odstawiłam wszystko, tej maści nie można stosować w ciąży, ale skonsultuje to jeszcze. I czy macie jakieś pomysły. Bo oprócz tego ze pasta do zębów jest wysuszająca, albo maść cynkową to ank jedno ani drugie nie jest dobre w moim prZypdku i nie pomaga wiec sama nie wiem, ale powiem Wam, ze aż nie mogę patrzeć na ta twarz.
Wiadome i oczywiste jest to, ze wolałabym się zmagać do końca ciąży z syfami nic z brakiem dzidzi wiec aż tak nie dramatyzuje z tym. Jak znacie coś dobrego j można stosować w ciąży to proszę o rade!
 
reklama
Do góry