reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny u mnie właśnie pierwszym objawem była zmiana smaku, szczególnie jeśli chodzi o słodkie. Wcześniej zawsze do kawki musiało być coś słodkiego, a teraz nie mogę patrzeć ani na słodkie ani na kawę... za to cheetosy, wszystko co ma mięso i krakersy wchodzą mi świetnie :D
 
Pozdrawiam z Brecon! Dotleniamy sie [emoji3590][emoji16]
IMG_20200119_112317.jpeg
IMG_20200119_111823.jpeg
IMG_20200119_112528.jpeg
IMG_20200119_110632.jpeg
IMG_20200119_105928.jpeg
 
A skąd wiesz że się nie zarazila z jedzenia? Może koleżanka nie była higieniczna w działaniach?

Jeśli ma się kota długo, nie karmi się go surowym mięsem to wg mnie nie ma się czym martwic:)
100% pewności nie mam, wiadomo. Po prostu czas sie zgadzał, a ten kot łaził wszedzie rownież w kuchni. Mięsa surowego nie tykam. Mycie owocow i warzyw tez jest profilaktyką. Dlatego tak samo lepiej nie czyścić kuwet. Każdy ma swoj rozum, postępuje jak uważa. Napisałam komentarz, bo zbagatelizowałyście toksoplazmozę, a ja znam kilka kobiet, ktore potem drżały czekając na wyniki swoich i dziecka przeciwciał (pracuje w szpitalu). Niestety najczęściej nie stosowały sie do zaleceń unikania odchodow kota.
 
reklama
Cześć Dziewczyny [emoji4]
Tak powolutku się przywitam, jeszcze nie wiem czy będę wrześniową czy sierpniową mamą dowiem się w piątek [emoji4] ale widzę że tu temat już się rozkręca [emoji16] test zrobiłam w czwartek i e zasadzie odrazu pojawiły się dwie kreski, bthcg prawie 13 tyś. Była to dla nas niespodzianka bo w listopadzie lekarka powiedziała mi że dopóki nie skończę karmić piersią nie mam szans na ciąże, a tu proszę [emoji16]

Smak mi się zmienił już jakoś w połowie grudnia, mega miałam ochotę ba słodkie, później na kwaśne a teraz mogłabym jeść tylko słone [emoji85] i przestał mi smakować mój ukochany sos czosnkowy [emoji33]
 
Do góry