reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Byłam wczoraj u ginekologa i zrobiłam USG. Pęcherzyk wielkości 4mm, wyszedł 5 tydzień około. Owulacja była pod koniec miesiąca, także pewnie dlatego. Następna wizyta z USG 4.02. Chyba, że uda mi się chwilę wcześniej załapać termin.
W najbliższy wtorek lecimy na kanary na tydzień. Zastanawia mnie 5h lotu w jedną i drugą stronę oraz fakt, że mogą wystąpić na wakacjach mdłości i wymioty. No cóż. Wycieczka wykupiona i fajnie byłoby skorzystać.
Nie mogę się doczekać już kolejnego USG aby się upewnić, że wszystko jest ok :)
 
reklama
Hey dla sprawdzenia wysyłam wam zdjęcie pomiarów bety... skoro 9 stycznia beta wskazywała na 5 tydzień to na chwile obecna pęcherzyk to nie za mało ?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 109
Hey dla sprawdzenia wysyłam wam zdjęcie pomiarów bety... skoro 9 stycznia beta wskazywała na 5 tydzień to na chwile obecna pęcherzyk to nie za mało ?

Ten normy są tak szerokie, że ciężko z nich dokładnie określić, który to tydzień... równie dobrze mógł to być dopiero 4
 
Hey dziewczyny
Dzisiaj byłam u ginekologa. Powiedział żebym nie przejmowała się beta a ciąża rozwija się prawidłowo tylko miałam późno owulacje. Na usg widać wyłącznie pęcherzyk bez zarodka. Ostatni okres 30 listopada. Dawałoby to 7 tydzień ciąży ale jest możliwe ze owulacja była końcem grudnia a na usg jest widoczny tylko pęcherzyk ? Bez zarodka ?

Ja miałam owulacje dopiero 22-24 dnia cyklu. Wiedziałam o tym i od razu sobie skorygowałem wiek ciąży o 8 dni, a na usg wyszło, że jeszcze o 2 dni młodsza ciąża
 
reklama
Hej :biggrin2:
Zaglądam i ja wieczorową porą, bo ciężko mi się wcześniej zebrać. Do 17 w pracy, później zakupy, odrabianie lekcji, kolacja, kąpiele, czytanie bajek i usypianie córek :-D w sumie to dopiero skończyłam robić obiad na jutro i ogarniać kuchnię xD organizacje czasu mam coraz gorszą:-p

Hmm ja wiem ze zawsze kartę zakładają jak bije serce, bynajmniej w pl. Tak z reguły wśród znajomych było..
Mi kartę założył od razu, ale co lekarz to inaczej. W poprzedniej ciąży miałam dopiero od 10 tc.
U nas po wizycie szok. Bliźnięta. Mamy 2 fasolki
Gratulacje :tak: to pierwsze dzieci?
U mas tez w dzien babci dziadkowie sie dowiedza!:)
U mnie tak samo, będzie dobra niespodzianka :cool2::biggrin2:
 
Do góry