reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
@KlaraKW chcialabym pracować do samego końca jeżeli zdrowie pozwoli. Trochę się obawiam poinformowac pracodawcę bo w styczniu podpisałam drugą już umowe o prace (na 2 lata) kolejna miała być na stałe. Ciekawe czy pod koniec 2021 mi przedluzy, a teraz pewnie się niezle wkurzy . 😒

Gratuluję serduszek ❤️
 
Ja póki co czekam do poniedziałku żeby pojawił się zarodek. Z owu wynika, że powinien być chłopak i na to liczę 😊 Aczkolwiek wiadomo - najważniejsze żeby było zdrowe 👶
Właśnie, Dziewczyny a jak wasze nastawienie na plec:) ja mam córkę i czuję, że to chłopak będzie. Mąż chciałby druga core:)
 
Dziewczyny, a mnoe dzis zastanawia ta moja dzisiejsza wizyta caly czas..
Ten doktorek aparatem wyliczyl na 5+3 ale z moich wyliczeń to nie mozliwe, musi to byc albo 5+6 albo 6+0. Wiec jezelo wychodzi ze te 5+3to znaczy, ze ciaza zle soe rozwija i jest za mala jak na swoj wiek... tylkp czy w 5+3 jest zarodek z bijacym serduszkiem i ma 2mm?
Moze dlatego mi tej karty nie zalozyl...
 
@Ewelina @ bardzo ładnie w tym kolorze!

Pobolewa mnie dol brzucha z prawej strony. Nigdy nic mnie w poprzedniej ciąży nie bolało i teraz się martwię 😒
Mnie pobolewa od terminu ostatniej @. Byłam u lekarza, ale powiedział że to normalne
Dziewczyny, a mnoe dzis zastanawia ta moja dzisiejsza wizyta caly czas..
Ten doktorek aparatem wyliczyl na 5+3 ale z moich wyliczeń to nie mozliwe, musi to byc albo 5+6 albo 6+0. Wiec jezelo wychodzi ze te 5+3to znaczy, ze ciaza zle soe rozwija i jest za mala jak na swoj wiek... tylkp czy w 5+3 jest zarodek z bijacym serduszkiem i ma 2mm?
Moze dlatego mi tej karty nie zalozyl...
Ja według USG miałam 5+6 i był tylko pęcherzyk, ale lekarz mnie uspokoił i powiedział że na serduszko jest jeszcze czas.
Z ostatniej @ wtedy wychodziło 6+4.
Myślę że spokojnie musimy poczekać do kolejnej wizyty 😘
 
reklama
Mnie pobolewa od terminu ostatniej @. Byłam u lekarza, ale powiedział że to normalne

Ja według USG miałam 5+6 i był tylko pęcherzyk, ale lekarz mnie uspokoił i powiedział że na serduszko jest jeszcze czas.
Z ostatniej @ wtedy wychodziło 6+4.
Myślę że spokojnie musimy poczekać do kolejnej wizyty 😘
A u mnie byl zarodek z serduszkiem i 5+3 mu wyszlo... pecherzyka chyba ten system nie wzial po uwage ale nawet nie wiem ile mial
 
Do góry