reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Wyszlam wlasnie od lekarza i jestem niezadowolona, od razu krecil nosem jak dowiedzial, sie ze ciaza. Potem powiedzial ze ciaze to on raczej prywatnie prowadzi. Zrobil usg, byl zarodek i bijace serduszko, jemu wyszlo, ze 5+3 chociaz ja upieram sie przy moich okolicach 6tyg. Nie dostalam zdj ani nic, karty ciazy tez mi nie zalozyl kazal przyjsc za 2 tyg najlepiej do niego prywatnie oczywiscie na recepcie swoja pieczatke z numerem postawul zeby tam dzwonic. ..
Szkoda, że ten lekarz tak Cię potraktował. Gratuluję serduszka :*
 
reklama
Dziewczyny zalozylam nam Strefe Relaksu. pamietam ze jak bylam w marcowkach jak bylam w ciazy z Oliverem to byl jeden z moich ulubionych pokoi. Lubie patrzec na to czym interesuja sie inni. Jakie maja pasje. Zawsze podziwiam ludzi ktorzy potrafia robic cos czego ja nie potrafie haha i mam do tego ogromny szacunek. Taki pokoj zeby oderwac sie od pisania o naszych niepokojach ;)
 
Dziewczyny zalozylam nam Strefe Relaksu. pamietam ze jak bylam w marcowkach jak bylam w ciazy z Oliverem to byl jeden z moich ulubionych pokoi. Lubie patrzec na to czym interesuja sie inni. Jakie maja pasje. Zawsze podziwiam ludzi ktorzy potrafia robic cos czego ja nie potrafie haha i mam do tego ogromny szacunek. Taki pokoj zeby oderwac sie od pisania o naszych niepokojach ;)
A gdzie to można znaleźć :)?
 
Dziewczyny zalozylam nam Strefe Relaksu. pamietam ze jak bylam w marcowkach jak bylam w ciazy z Oliverem to byl jeden z moich ulubionych pokoi. Lubie patrzec na to czym interesuja sie inni. Jakie maja pasje. Zawsze podziwiam ludzi ktorzy potrafia robic cos czego ja nie potrafie haha i mam do tego ogromny szacunek. Taki pokoj zeby oderwac sie od pisania o naszych niepokojach ;)

Kurczę ja to nie mogę tych innych pokoi znaleźć :/ jak to się robi na telefonie? Wpisuję w wyszukiwarkę wrześniowe mamy 2020 i przerzuca mnie od razu tutaj.
 
Wyszlam wlasnie od lekarza i jestem niezadowolona, od razu krecil nosem jak dowiedzial, sie ze ciaza. Potem powiedzial ze ciaze to on raczej prywatnie prowadzi. Zrobil usg, byl zarodek i bijace serduszko, jemu wyszlo, ze 5+3 chociaz ja upieram sie przy moich okolicach 6tyg. Nie dostalam zdj ani nic, karty ciazy tez mi nie zalozyl kazal przyjsc za 2 tyg najlepiej do niego prywatnie oczywiscie na recepcie swoja pieczatke z numerem postawul zeby tam dzwonic. ..
Najważniejsze, ze wszystko dobrze, ze jest serduszko ❤
Lekarz okropny, a możesz go zmienić ?
 
Ja już po wizycie. Serduszko bije 😍 ciąża o kilka dni młodsza niż wynika z okresu. 6+4. Termin porodu 5 wrzesień. Dobrze że zrobiłam badania krwi bo wyszła mi anemia, muszę brać żelazo. Następna wizyta za 2 tygodnie, mam przyjść już z pełnymi badaniami krwi i moczu.
Gratuluję ❤
Ja dziś powtarzałem bete. Ciężko Was nadrobić tyle naskrobałyście 😊
 
reklama
Dziewczyny zalozylam nam Strefe Relaksu. pamietam ze jak bylam w marcowkach jak bylam w ciazy z Oliverem to byl jeden z moich ulubionych pokoi. Lubie patrzec na to czym interesuja sie inni. Jakie maja pasje. Zawsze podziwiam ludzi ktorzy potrafia robic cos czego ja nie potrafie haha i mam do tego ogromny szacunek. Taki pokoj zeby oderwac sie od pisania o naszych niepokojach ;)
Bardzo dobry pomysł.
 
Do góry