reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
A kto się stresuje? :) ja tu raczej widzę, że inne dziewczyny wmawiają innym, że się nakręcają
gdzieś u kogoś czytałam, że nie śpi po nocach, stresuje się sam cały czas, albo że napada tak wielka panika, że mąż musi uspokajać.

Ja tam nikomu nic nie wmawiam i trzymam za wszystkich kciuki. Szczególnie za tych, co bardzo się boją żeby bać sięjuż nie musieli. :)
 
Dziękuję Dziewczyny!
Psychicznie jestem roztrzaskana (za to mąż pełen optymizmu kupił mi leginsy z Lidla) :/ Widziałam po Gince, że nie jest dobrze :(
Kazała położnej założyć Kartę Ciąży ale wiem, że zrobiła to tylko po to, żeby mnie uspokoić a to durne babsko powiedziało "6 tydzień , z krwiakiem i karta ciąży? Bez sensu". Nie cierpię jej coraz bardziej :/
Kropka ogólnie jest silna skoro już serducho było a dzisiaj jest 5t4d ciąży! Termin wg dzisiejszego USG z 13.09 przesunął się na 08.09 ale te wszystkie dane będę aktualizować tutaj, jak się sytuacja ustabilizuje bo póki co siedzę jak na bombie i czekam na USG 22.01 u mojej prywatnej Ginki, wcisnęła mnie przed pracą bo ogólnie najszybszy termin był na koniec lutego.
Nie pozostaje mi noc innego, jak mieć nadzieję ...

@Ewelina @ za Was też trzymam kciuki, jeszcze usłyszysz to serduszko!
Poczytałam sobie o krwiakach w ciąży i .... spokojnie, powinien się wchłonąć . W większości przypadków się wchłaniają i wszystko jest ok. To jest siniak i się zagoi , nie martw się . Krwiaki diagnozuje się u 20 % ciężarnych ( szok ) Acha i jeszcze pisało, ze wit C wzmacnia naczynia.
Czuję, że będzie dobrze
 
Poczytałam sobie o krwiakach w ciąży i .... spokojnie, powinien się wchłonąć . W większości przypadków się wchłaniają i wszystko jest ok. To jest siniak i się zagoi , nie martw się . Krwiaki diagnozuje się u 20 % ciężarnych ( szok ) Acha i jeszcze pisało, ze wit C wzmacnia naczynia.
Czuję, że będzie dobrze
Prawidłowo, nastawienie najważniejsze, nasza głową to potega:)
 
reklama
Poczytałam sobie o krwiakach w ciąży i .... spokojnie, powinien się wchłonąć . W większości przypadków się wchłaniają i wszystko jest ok. To jest siniak i się zagoi , nie martw się . Krwiaki diagnozuje się u 20 % ciężarnych ( szok ) Acha i jeszcze pisało, ze wit C wzmacnia naczynia.
Czuję, że będzie dobrze
Też o tym czytałam dzisiaj cały dzień tyle, że ten mój "pokrywa" ponad 40% pęcherzyka ciążowego i jeśli pęknie to wiadomo (odklei się pęcherzyk) :( Musi się wchłonąć. Nie zamartwiałabym się tak bardzo, gdyby Ginka była spokojniejsza i nie użyła słowa "ogromny" bo tu na forum nieraz już dziewczyny pisały o krwiakach i nie oznaczały one żadnych wielkich tragedii. Dlatego też, żeby przetrwać psychicznie ten czas potrzebuję wizyty u mojej zaufanej Ginki, do której chodziłam z problemami w poprzednich ciążach. Bardzo liczę na to, że mnie uspokoi.
Na szczęście od początku ciąży połykam dziennie po 4 kiwi minimum a to najlepsze źródło witC

Przez to wszystko znowu nospę wzięłam bo podbrzusze daje popalić, na pewno stres :/
Damy radę! Nie pozwolę tej Kropce się poddać! Musi być waleczna po MatceWariatce ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry