reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Zobacz załącznik 1067312
[emoji177]Kochane od dziś zaczynam prowadzić swój własny kalendarz/pamiętnik przebiegu ciąży [emoji1767]Może macie jakieś ciekawe pomysły na wpisy i opisy [emoji6]
Zrobilabym to w formie scrapbooka. Wklejala zdjecia swoje, z usg, pisala co jadlam co smakowalo dzidziusiowi, a czym gardzil [emoji23] rysowala warzywa na ktore mialam ochote wklejala papierki po slodyczach ktore zarlam [emoji23][emoji23][emoji23] az mnie naszla ochota hahaha chyba sama zaloze
Edit:
Najwazniejsze rzeczy bym zaznaczala zakladkami jakimis fajnymi. Typu poerwszy kopniak czy woasnie najwazniejsze usg czy moment kiedy dowiadujesz sie jakiej plci bedzie dzidzisus :)
 
Hej dziewczyny, kilka dni temu zobaczyłam dwie kreski na teście! Jest to moja pierwsza ciąża i jestem bardzo podekstytowana, gdyż zawsze byłam ciekawa jak to jest mieć w sobie drugie życie :) jutro wybieram się do lekarza GP po skierowanie do położnej. Położna przyjmuje dopiero miedzy 10 a 12 tyg. To tyle ile wiem jak to działa w UK :D pewnie jutro dowiem się więcej :)
 
Hej dziewczyny
Jestem dziś w 6 t 3 d a kompletnie nie mam objawów ciąży. Wogole nie czuję się w ciąży. Żadnych mdłości żadnych boli. Kompletnie nic. Badałam bhcg wtorek i było 15270 a w sobotę 41170 czyli dużo przyrasta. Jutro mam wizytę w lekarza. Jak myślicie będzie już biło ❤. Strasznie się boje ze brak tych objawów przy takiej wysokiej bhcg to co złego.
 
Dziewczyny nurtuje mnie coś jeszcze czy hcg+beta a hcg całkowite to jest to samo badanie.
Screenshot_20200112_164245.jpeg
Screenshot_20200112_164200.jpeg
 
Zrobilabym to w formie scrapbooka. Wklejala zdjecia swoje, z usg, pisala co jadlam co smakowalo dzidziusiowi, a czym gardzil [emoji23] rysowala warzywa na ktore mialam ochote wklejala papierki po slodyczach ktore zarlam [emoji23][emoji23][emoji23] az mnie naszla ochota hahaha chyba sama zaloze
Edit:
Najwazniejsze rzeczy bym zaznaczala zakladkami jakimis fajnymi. Typu poerwszy kopniak czy woasnie najwazniejsze usg czy moment kiedy dowiadujesz sie jakiej plci bedzie dzidzisus :)
Świetne pomysły ! Na pewno wykorzystam i faktycznie zapisałam kilka pierwszych wspólnych chwil :) myśle ze będzie to dobra zabawa
 
Hej dziewczyny, kilka dni temu zobaczyłam dwie kreski na teście! Jest to moja pierwsza ciąża i jestem bardzo podekstytowana, gdyż zawsze byłam ciekawa jak to jest mieć w sobie drugie życie :) jutro wybieram się do lekarza GP po skierowanie do położnej. Położna przyjmuje dopiero miedzy 10 a 12 tyg. To tyle ile wiem jak to działa w UK :D pewnie jutro dowiem się więcej :)
O ja tez z UK jestem. Mi w rejestracji w GP podali numer do poloznej i kazali dzwonic. Jutro bede dzwonila. Tylko ja musze wybłagac early pregnancy care bo jestem juz po kilku nieudanych ciazach. Fajnie ze jest ktos z UK ;)
 
reklama
Strasznie się boje ze brak tych objawów przy takiej wysokiej bhcg to co złego.
Ja dzisiaj jestem 6+6 i jeszcze kilka dni temu było ok. A od wczoraj czuję straszne mdłości i potworne zmęczenie. W pierwszej ciąży czułam się cały czas rewelacyjnie. Nie ma reguły. Ciesz się z dobrego samopoczucia.
 
Do góry