reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Mamawrzesniowa super po wizycie!

Supreme ja nie miałam jakiegoś długiego porodu, bo na porodowce bylam 5h, nie wspominam źle, ale byłam tak wykończona (nie miałam zzo) że odplywalam między skurczami, miałam ciągle zamknięte oczy bo byłam nieprzytomna więc ja nie widziałam ani krwi, ani ran, nic. Gorzej z mężem.. bidok myślał że nie zobaczy wszystkiego [emoji23] ale dzielny był, przy drugim też chce być.
 
reklama
Miałaś dwa cięcia? Ja też miałam dwa i myślałam, że przy trzecim to już się nie będą nad tym zastanawiać tylko od razu 3 ciecie [emoji848]
Lovi podobna sytuacja do ciebie była. No właśnie te drugie cięcie miałam bo za krótki czas był między porodami więc nawet nie chcieli słyszeć o naturalnym, a teraz lekarz mówi że zobaczymy przy końcówce jak będzie. Ale jak zrobią trzecie cc, to juz o kolejnym dziecku raczej możemy zapomnieć [emoji20] wiadomo, póki co nie planujemy ale kto wie jak będzie za kilka lat.
 
A wlasnie dziewczyny, odnośnie spacerów - czy od razu mozna wychodzić, czy sie czeka jakiś czas na wychodzenie na spacery? Jesli rodzimy we wrześniu, to w październiku spaceru juz czy jak to wyglada?
 
Zależy od pogody , starsza urodzona w marcu pierwszy spacer miała po 4 dniach od wyjścia ze szpitala. Z młodszą wyszłam w lipcu to były upały i od razu wychodziłyśmy .
 
A wlasnie dziewczyny, odnośnie spacerów - czy od razu mozna wychodzić, czy sie czeka jakiś czas na wychodzenie na spacery? Jesli rodzimy we wrześniu, to w październiku spaceru juz czy jak to wyglada?
Ja wyszłam na spacer od razu jak wróciłam ze szpitala ale był lipiec i 30 stopni. Sama się chętnie dowiem [emoji16]
 
reklama
A wlasnie dziewczyny, odnośnie spacerów - czy od razu mozna wychodzić, czy sie czeka jakiś czas na wychodzenie na spacery? Jesli rodzimy we wrześniu, to w październiku spaceru juz czy jak to wyglada?
No jak nagle będzie - 10, śniegi, wiatry, czy ulewne deszcze to odczekaj ;) każda inna pogoda jest okej. Poza tym nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie ;)
Poza tym wychodząc już z dzieckiem ze szpitala jest na dworze.

Ja wychodząc z małą ze szpitala, był masakryczny upał i miała krótki rękaw i krótkie spodenki i aż pani neonatolog wyszła i mowi że wreszcie normalni rodzice i że nawet się śmiała że nam zdjęcie zrobi dla przykładu dla innych rodziców [emoji28]
 
Do góry