reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Znam ten strach, ja za tydzień dopiero. Ale pocieszam się że jakby coś się działo to by dzwonili więc chyba jest dobrze ...
 
reklama
Znam ten strach, ja za tydzień dopiero. Ale pocieszam się że jakby coś się działo to by dzwonili więc chyba jest dobrze ...
A ile sie czeka na te wyniki pappa w ogole? Nie wiecie dziewczyny, ktore chodza na luxmed, czy tutaj sa w pakiecie, czy sie placi dodatkowo?
 
Znam ten strach, ja za tydzień dopiero. Ale pocieszam się że jakby coś się działo to by dzwonili więc chyba jest dobrze ...


Ja dopiero będe robić. Caly czas się waham czy robić w ogóle. Jesli usg wyjdzie prawidłowe. Bo jeśli wychodzą z tego badania krwi takie zakłamania jak czytałam.
Ehh...
 
@Agnoeszka kw świetna wiadomość, bardzo się cieszę, że z dzidzią wszystko ok. Będzie dobrze [emoji4]

@Dzeli93 z tego co się orientuję to pracodawca musi dostarczać druk Z-3 co miesiąc, w przeciwnym wypadku nie będziesz otrzymywać pieniędzy za L4. Bardzo ci współczuję, że musisz tak walczyć o swoje. Niektórzy pracodawcy to niepoważni są
 
U mnie też może być problem przodującego łożyska, ale narazie się tym nie martwię. Zobaczymy- może się podniesie potem. A jak nie to trudno - będę leżeć w domu lub w szpitalu, a cesarke też przeżyje, chociaż wolałabym uniknąć tego.
 
U mnie też może być problem przodującego łożyska, ale narazie się tym nie martwię. Zobaczymy- może się podniesie potem. A jak nie to trudno - będę leżeć w domu lub w szpitalu, a cesarke też przeżyje, chociaż wolałabym uniknąć tego.
A masz nisko teraz? Ja narazie staram się o tym nie myśleć i nie przejmować bo dużo czasu :) ale nie rozstawanie z podpaskami mnie męczy...
 
Dziewczyny no parodia z tymi pracodawcami. Wszystkiego trzeba samemu pilnować. Czy literka B, czy druk poszedł do ZUS.
Pamiętam jak przy pierwszej ciąży jak już byłam na macierzyńskim nagle miałam o 500zl mniejsza wypłatę. Dzwonię pytam. Kadrowa mówi, że wszystko ok. Pytam jak dobrze skoro taka różnica. Tłumaczę i pytam co spowodowało, że mam taką różnice. Skoro to któryś pensja na macierzyńskim. Nie umiała mi wytłumaczyc. Powiedziała że jest dobrze, ale zapyta jeszcze i da znać. Za dwa dni oddzwonila i przepraszała. Niby jakiś automat nie zadziałał.
Litości. Wszędzie trzeba sprawdzać liczyć..
 
reklama
Dziewczyny czy w ciąży mozna pic smialo melise czy trzeba uwazac? Stalo sie u mnie cos strasznego i staram sie jakoś uspokoić, boje sie ze te nerwy na dziecko wplyna :(
 
Do góry