reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Bije się z myślami co zrobić ale chyba najważniejsze w tym momencie jest moje dobre samopoczucie. Wiem że mnóstwo dziewczyn pracuje praktycznie do końca ciąży ale ja chyba tego nie widzę chociaż nie mogę narazie narzekać na jakieś okropne przypadłości.
Mi niestety od 3 dni dokuczaja mdłości, wymioty, odrzucilo mnie kompletnie od jedzenia. Jest ciężko.
 
Mi niestety od 3 dni dokuczaja mdłości, wymioty, odrzucilo mnie kompletnie od jedzenia. Jest ciężko.
W pierwszej ciąży wymiotowałam cały czas od rana do wieczora i to przez całą ciążę. Było na prawdę ciężko... Przy wzroście 170 cm doszłam do wagi 43 kg to był najgorszy moment. Potem waga zaczęła iść troszkę w górę ale też bez rewelacji. Najważniejsze że synek urodził się zdrowy. Mam nadzieję, że w tej ciąży te mdłości dadzą mi trochę spokoju [emoji16]
 
A mnie dzisiaj boli brzuchol i plecy. No i piersi coś tam dają o sobie znać.
Ja nie chce powtórki z pierwszej ciazy z wymiotami :(
 
reklama
Do góry